Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co mam na myśli? Z tego co czytałem to mało ludzi jest w niedziele na tych spocikach i tak pytam czy coś większego się szykuje żeby większą ekipę zebrać ;). A umawiacie się na jakąś konkretną godzinę czy każdy przyjeżdza kiedy chce?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co mam na myśli? Z tego co czytałem to mało ludzi jest w niedziele na tych spocikach i tak pytam czy coś większego się szykuje żeby większą ekipę zebrać ;). A umawiacie się na jakąś konkretną godzinę czy każdy przyjeżdza kiedy chce?

co Ty chrzanisz? Kto Ci takich glupot nagadał? :chytry:

dziekuje ze niektorzy tez i mnie tutaj zauwazaja

Opublikowano

Spocik jest przewaznie o 18, a malo ludzi ??? Tzn ile ?? Zawsze jest kilka samochodow , wiece nie uwazam ze jest malo ??

Opublikowano

Siema ludziska,

Mam romans do Was. Szukam namiarów na firmy:

!. Zajmujące się transportem drogowym i to ciężkim (TIR-y)chodzi mi o woj. dolnośląskie jak również całą Polskę.

2. Wszelekigo rodzaju maszyny budowlane ( koparki, spychy, etc)

3. Drobniejszy sprzęt taki jak wózki widłowe, etc.

Nie interesują mnie samochody osobowe, maszyny specjalne typu sprzęt medyczny, oraz wszelkiego rodzaju maszyny biurowe.

Teraz info po co mi te kontakty :naughty:

LEASING - już chyba nie muszę więcej pisać :gwizdanie:

Jeżeli ktos posiada jakieś kontakt proszę o pw. :hi:

dzięki

Opublikowano

Chodzi Ci tylko o transport?

Wszystko co duże jeździ i da się leasingować :)

Opublikowano

elo.

chyba bede sie musial tam do Was w takim razie wybrac pod ten moscik :wink4: ale musze przyznac ze sie tam dobrze ukryliscie ,mieszkam nie daleko ale nie slyszlem wczesniej o tych spocikach :confused4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W wakacje spocik wciąż aktualny, bo chciałbym przyjechać pierwszy raz :) a tu widzę od czerwca cisza głucha....

Opublikowano
W wakacje spocik wciąż aktualny, bo chciałbym przyjechać pierwszy raz

Ja też

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No wiecie , wakacje . To duzo osób wyjechało nad morze. W tą niedziele bede, mozliwe ze Grzesiek tez, znaczy sie Alien. Zadzwonie jutro do niego, sadze ze przyjedzie. Ktos jeszcze sie pisze na niedziele ?

Opublikowano

Siema - jestem we wrocku więc może jutro uda mi się do Was podjechać.

Wypatrujcie focusa :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Może tam za niedługo podjadę

Ciekawe czy ktoś będzie :)

Opublikowano

Nie dotarłem ponieważ wypiłem alkohol i już nie wsiadałem do autka.

Było coś ciekawego czy frekfencja marna ?

Opublikowano

Mnie się też nie udało dotrzeć

Przyczyna jw. :gwizdanie:

Opublikowano

a byli ludzie byli :wink4:

2 x 100 C4

1 x A6 C4

1 x A4 B6

1 x A4 B5

było jeszcze jakies OOOO ale nie wiem kto to był i co to za model byl gdyz zajełam sie diagnostyka A4 kolezanki bo ma taki sam problem jak ja miałam :naughty:

Przyjechaliśmy kolo 19 wiec moze jeszcze ktos był wczesniej :wink4:

zawsze warto przyjechac do Nas na spota bez względu na frekwencję :polew:

Opublikowano

oooooooo super

Nie wiedzialem, ze jest cos takiego.

Mam B6 .. mieszkam niedaleko mostu milenijnego (na popowicach).. no i mam zamiar sie pojawic.. :)

Nawiasem mowiac, pozdrawiam wszystkich Wroclawian.

Opublikowano

:) NIUNIA juz Ci mówie co to było te ooooo :) bo własnie ja byłem bardzo zainteresowany tym autkiem bo takie jak moje, czyli audi A4 B6 , czyli podsumując było:

2 x 100 C4

1 x A6 C4

2 x A4 B6 + 1 jeszcze, ale dojechał dopiero o 20.30 jak juz ja tylko zostałem na spocie :)

1 x A4 B5

Za tydzien zapowiadam sie na 100% co z tym grillem wogóle za tydzien ?

Opublikowano

Za tydzien zapowiadam sie na 100% co z tym grillem wogóle za tydzien ?

dziekuję za informacje :wink4:

Jestem w pracy w niedziele do 21 ;( wiec mnie niet ale jakbyscie sie nudzili na spocie to zapraszam do empika na rynku na kawusie :naughty: a jest pyszka, kto nie wierzy niech sie spyta ludzi z AKP :naughty: oni znaja jej smak :polew:

a tak poza tym to dzisiaj o 17 zapraszam na basen na Wejherowskiej, wstęp 4 PLN i do 18:45 bedziemy siedziec :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.