Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie

uszczelka kalwiatury to pikus

ja tez przeszedlem z 10w40 na 5w40 i przestal olej wp***dalac ;P

ciszej chodzi latwiej odpala nie strzela nie wybucha...

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Tylko plukanke zrob... chociaz w Twoim przypadku najpierw bym przeszedl na pol syntetyk jak amsz minerala...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez tak myślałem żeby od razu z grubej rury nie walić :decayed:

Opublikowano

Polsyntetyk jest na bazie mineralnego z ta roznica ze ma uszlachetniacze syntetycznego, lej pelny syntetyk, nic zlego mu sie nie stanie :wink:

Opublikowano

plukanka i lac

wg mnie nic mu nie zaszkodzi a polepszyc moze

ale wycieki polikwiduj wczesniej :hi:

Opublikowano

Zmienialem w kilku autach z pol na pelny i bylo tylko lepiej :wink:

Opublikowano

Motul Specyfic 5W40 , amen

Opublikowano

śpicie?

Opublikowano

ja dojechalem o 3:16. Niech krew zaleje tych patafianow co robili droge.....do Belchatowa takie doly ze kolo mozna urwac. W samym belchatowie nie lepiej zwalnia sie do 1go biegu....

Co do oleju to 5W40 i nie kombinowac.

Opublikowano

271f69355ad35ede78fb426ce8fec00b.jpg?s=1359738640

Napis na klapie mnie wcisnął w glebę :polew: KURWASTYLE :nabijasie::dancing:

Opublikowano
:nabijasie: yebłem :polew:
Opublikowano

Takiego stylu nie znalem :polew:

Opublikowano

Panowie Wybiera się ktoś juto na jakiś balet ? :decayed: Bo wpadłbym do WR

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Kajuuu :decayed:

Opublikowano
Panowie Wybiera się ktoś juto na jakiś balet ? :decayed: Bo wpadłbym do WR

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Kajuuu :decayed:

Jesteśmy IN TAAACZ :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich jako świeży posiadacz B5-tki :)

Planuje ktoś jutro podjechać pod MM ?

w szczególności chciał bym pogadać z kimś kto ma jakiegoś 1,9 klekocika :) a najlepiej jakoś "kręconego":naughty:

ale i tak chętnie popatrzył bym na wrocławskie perełki z 4 kółkami na masce :D

Opublikowano

zapraszamy, chyba nawet ja podjadę w końcu

Opublikowano
:hi: ja nie wiem czy się jutro pojawię bo młoda przejęła autko i jeździ do szkoły na weekendy . ale jak wróci o przyzwoitej porze to sie zjawie :decayed::decayed:
Opublikowano
Witam wszystkich jako świeży posiadacz B5-tki :)

Planuje ktoś jutro podjechać pod MM ?

w szczególności chciał bym pogadać z kimś kto ma jakiegoś 1,9 klekocika :) a najlepiej jakoś "kręconego":naughty:

ale i tak chętnie popatrzył bym na wrocławskie perełki z 4 kółkami na masce :D

Są kręcone i "kręcone":decayed: I pokręceni właściciele:wink:

Opublikowano

Mnie nie ma :kwasny: Ja dopiero ok 22 startuję do Wrocka a mam 400km do przejechania a dziury jak sam skur...n :facepalm:

Opublikowano

ja jestem ale bez wozu bo musiałem samolotem podskoczyć w trybie pilnym , ale może sie zjawie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.