Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krystian no i gitara ja jadę jak zwykle w piątek mam nadzieje że w tym roku bez złaman się obejdzie bo stres był jak zobaczyłem rękę córki w kształcie banana

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano

Goldik i jak działamy coś jutro? masz czas?

Opublikowano
:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

Chorego sie pytasz? :grin:

Opublikowano
:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

Musti ja juz na piątek wolne wziąłem :D

Opublikowano
:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

Chorego sie pytasz? :grin:

jo chory to ja teraz jestem ledwo żyję :jerk:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

Musti ja juz na piątek wolne wziąłem :D

No to gitarka , będzie się działo :decayed:

Opublikowano

Wpadnij o 10 Lolek Chopin będziesz w niedziele zabrał. Bym swoje rzeczy z wigili

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Wpadnij o 10 Lolek Chopin będziesz w niedziele zabrał. Bym swoje rzeczy z wigili

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Ok, to widzimy się jutro

Opublikowano
:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

Siema tu hornet :) js 23 mam synka pod opieką więc odpadam. Mam go od piątku do niedzieli... możemy dzisiaj albo jutro coś powalczyć.

Opublikowano

Wiesz, że to nie jest quattro tylko haldex :wink:

Emil:facepalm:

Haldex to typ quattro, tak samo jak torsen...

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

:hi:

Urlop już załatwiony :naughty:

roae , ćwiara , gniady 79 , szczuraz , chopin , Nelson , hornet nadal chętni na % :decayed: ?

Dżozef, jak chcesz wk***ić Nelsona zadająć pytania retoryczne, właśnie zaczynasz to robić:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ponawiam: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.

Opublikowano
Ponawiam: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.

Cwiara Pan do Ciebie :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj piękny dzwonek na Brdzkiej... Voyager wkleił się w drzwi pasażera starego clio :whistling:

Opublikowano
Ponawiam: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.

Cwiara Pan do Ciebie :decayed:

za cwiare juz moge powiedziec ze sie tego nie podejmie.

Opublikowano
Ponawiam: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.

Ja bym mógł to ogarnąć. Juz kilka zrobiłem. Z tym ze u mnie to kiepsko z czasem. Każda sobotę mam pracująca. A jak nie pójdę to 100zl mniej do wypłaty.

Opublikowano

a ja poza granicami.

Opublikowano

Cwiara ogarnie :D

Opublikowano

mowie Ci, że sie tego nie podejmie. wiemy wszyscy że jest w stanie, bo nie takie cyrki odpierdalał, ale wiem, że tego nie weźmie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.