Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Maq mrugalem ci wczoraj koło netto. Gniady zerknij jak bedziesz miał chwilę bo już mi sie nie raz klapą na głowę zwalila

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja pierniczę Ci ludzie jak popada to panika za kierownicą...

Gruszek widzę dalej bonduje co się dzieje....

Opublikowano

:grin: :grin:

siema Panowie :hi:

Opublikowano

Trzymajcie mnie, droga z kleciny na parkową 1h :shock3: jeszcze dobrze nie sypnęło a melepety jakby po lodzie jeździli. Boi się to na PKSa się przesiada :facepalm:

Opublikowano
Trzymajcie mnie, droga z kleciny na parkową 1h :shock3: jeszcze dobrze nie sypnęło a melepety jakby po lodzie jeździli. Boi się to na PKSa się przesiada :facepalm:

:polew::polew::polew: no mówiłem

Opublikowano
Trzymajcie mnie, droga z kleciny na parkową 1h :shock3: jeszcze dobrze nie sypnęło a melepety jakby po lodzie jeździli. Boi się to na PKSa się przesiada :facepalm:

:polew::polew::polew: no mówiłem

Dokładnie !!!! nie kumam o co z tym chodzi ale tak jest co roku, jedziesz sobie normalnie, zaczyna prószyć i nagle w ciągu 5 min miasto sparaliżowane. Jest to nie do ogarnięcia, qr** mam rodzinę w górach, tam jak sypnie to konkret, nie raz jak jeździłem tam na ferie czy święta to byłem w szoku. Tam normalnie, cały rok się zapindala i to na konkrecie :decayed:

Opublikowano

mieszczuchy :decayed: w Warszawie jeszcze gorzej jest...

Jakaś ciężarówka podobno zerwała linię trakcyjną na Grabiszyńskiej i nie ma przejazdu.... mijać to szerokim łukiem.

Opublikowano
mieszczuchy :decayed: w Warszawie jeszcze gorzej jest...

Jakaś ciężarówka podobno zerwała linię trakcyjną na Grabiszyńskiej i nie ma przejazdu.... mijać to szerokim łukiem.

Pod wiaduktem na wysokości pereca.

Opublikowano

szczuraz jakiś zamulony jechałem chyba bo Cię nie zauważalnym:facepalm:. Ćwiara wczoraj się dobijałem do Ciebie ale jakoś ogarnąłem. Kurw... ostatnio mam coś pecha do furaka :kwasny: potencjometr mi szalał od pedału gazu. Mam nadzieję że to tylko styki bo jakośmi nie wygląda na takiego co go łatwo wymienić.

Opublikowano

:hi:

k**wa wsiadam dzisiaj zadowolony z rana odpalam wycieraczki a prawa odpadła :shock3: ten trzpień ze stożkiem/wieloklinem się ukręcił :doh:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Zakryj tablice na audi w podpisie.. i zmniejsz bo zaraz poleci do kosza :whistling:

Opublikowano
:grin::grin::grin:

Zakryj tablice na audi w podpisie.. i zmniejsz bo zaraz poleci do kosza :whistling:

Ty też lubisz podpierdalać? :naughty:

Opublikowano
:grin::grin::grin:

Zakryj tablice na audi w podpisie.. i zmniejsz bo zaraz poleci do kosza :whistling:

Się robi Panie reżyserze :hi::grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin:

Zakryj tablice na audi w podpisie.. i zmniejsz bo zaraz poleci do kosza :whistling:

Ty też lubisz podpierdalać? :naughty:

Ja nie Ty :decayed: Ostrzegam go tylko bo chłopak zrobił sobie podpis i szkoda, żeby poleciał do kosza.

Opublikowano
:grin::grin::grin:

Zakryj tablice na audi w podpisie.. i zmniejsz bo zaraz poleci do kosza :whistling:

Ty też lubisz podpierdalać? :naughty:

Ja nie Ty :decayed: Ostrzegam go tylko bo chłopak zrobił sobie podpis i szkoda, żeby poleciał do kosza.

a już myślałem że jednak coś nas łączy :grin:

Opublikowano
:siema: a umnie pruszy od wczoraj wieczór . :decayed:
Opublikowano
:hi: dzis drugi dzień biegania i godzinka na łyżwach powoli kondycja wraca
Opublikowano

2azype8e.jpg

Lipa tylko ze taka kasza pada a nie płatki śniegu

Opublikowano
:hi: dzis drugi dzień biegania i godzinka na łyżwach powoli kondycja wraca

się chwali pogratulować zapalu:wink:

Opublikowano

Ja nie mam z kim biegać :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.