Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka sytuacja:jerk:

rs4.jpg

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musti on board ?

Opublikowano

Kto praktycznie codziennie stoi na Wzgórzu Andersa pod UE srebrnym sedanem B5? Straszna koza, ale oprócz tego to mi się podoba, z Q i dobry wypas jak na b5 :kox:

Opublikowano
Musti on board ?

Juz tankujecie? :grin:

Ja o 17 koncze prace, ogarne sie i bede gotowy. Ktos po mnie podjedzie?

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Duds widziany jak skrecal z Kołłątaja w Kościuszki we Wro :D

Opublikowano

Jak tu się nie wqwac, w poniedziałek zamówiłem ramki na zegary z dido. Gościu powiedział że tego samego dnia do mnie wysłał. Raz mówił, że wyslał dhl raz gls. W końcu dzisiaj do mnie doszły, tyle że zamiast 6 + kwadrat dostałem 4 + kwadrat :facepalm: Dzwonie do gościa i mówię jaka sytuacja, a on na to - ojej i co teraz zrobimy, jak to qr** co !!! doślesz mi 2 małe!!!! Spoko tyle, że teraz jest na feriach z dziećmi i wyśle dopiero w środę :doh:

Opublikowano
Musti on board 

Juz tankujecie? :grin:

Ja o 17 koncze prace, ogarne sie i bede gotowy. Ktos po mnie podjedzie?

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Duds widziany jak skrecal z Kołłątaja w Kościuszki we Wro :D

O proszę :decayed: Do domu jechałem :decayed:

Opublikowano

To doj**ali się chopoki...:facepalm:

Opublikowano
To doj**ali się chopoki...:facepalm:

Nelson żyjesz ? ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chopin patrz jakie fajne zestawienie..

1501411_10202131262074864_1553958341_o.jpg

Opublikowano

jak dla mnie to całkiem całkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

haha hornet szkoda że w niedziele nie mieliśmy tritek, teraz by nie było wyjścia :grin:

Opublikowano

dla mnie gitara fajnie sie komponuje z tym kolorem :hi:

Opublikowano
dla mnie gitara fajnie sie komponuje z tym kolorem :hi:

Dla mnie te jest git .... do tego białe wlepy i będzie kox

Opublikowano

Ide polatac RSem ? :D

Opublikowano
Ide polatac RSem ? :D

udanej zabawy :decayed:

Opublikowano
To doj**ali się chopoki...:facepalm:

Nelson żyjesz ? 

Męka pyzda, twardy c**j:decayed:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Choipin gdybyś chciał... Pamiętaj, że moje prosiaki leżą w garażu i czekają na nowego Pana:wink:

Opublikowano
To doj**ali się chopoki...:facepalm:

Nelson żyjesz ? 

Męka pyzda, twardy c**j:decayed:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Choipin gdybyś chciał... Pamiętaj, że moje prosiaki leżą w garażu i czekają na nowego Pana:wink:

Jakby je na złoto walnął to moze by cos z tego było :D

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Jak ten rs robi wir w baku

Opublikowano

Ty chyba nie mówisz poważnie o tym złotym ? Wyjdzie totalna qpa z tego.. tak jak to ludzie robią na innych autach wzorując się na subaru :facepalm: nie do każdego auta to pasuje :whistling:

Opublikowano
To doj**ali się chopoki...:facepalm:

Nelson żyjesz ? 

Męka pyzda, twardy c**j:decayed:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Choipin gdybyś chciał... Pamiętaj, że moje prosiaki leżą w garażu i czekają na nowego Pana:wink:

Jakby je na złoto walnął to moze by cos z tego było :D

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Jak ten rs robi wir w baku

Zawsze możesz wpaść i przymierzyć:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.