Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zgode musza miec na przejazd na bombach przez miasto. Krotkotrwale wlaczenie sygnalow swietlnych i dzwiekowych w celu zatrzymania pojazdu nie musi byc zglaszane dyzurnemu.

zgadza sie, ale żeby odpierdalać takie numery, jak ten opisany wyżej, no to jest już samowolka i wykroczenie poza granice uprawnień :whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zgode musza miec na przejazd na bombach przez miasto. Krotkotrwale wlaczenie sygnalow swietlnych i dzwiekowych w celu zatrzymania pojazdu nie musi byc zglaszane dyzurnemu.

zgadza sie, ale żeby odpierdalać takie numery, jak ten opisany wyżej, no to jest już samowolka i wykroczenie poza granice uprawnień :whistling:

wykroczenie poza granice uprawnień? hehe a oni coś takiego jak granice uprawnień posiadają :grin: jak kolega pisał wyżej witamy w polsce :facepalm:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Panowie doradźcie mi, bo od kilku dni zaczęło naparzać mi coś w zawieszeniu prawy przód, najprawdopodobniej drążek kierowniczy i kto wie czy jakieś wahacze. Jutro podskoczę na diagnostykę żeby posprawdzali na trzepakach. I pytanie czy jak coś to wymieniać od razu całość czy tylko zużyte?

Opublikowano

Jak drazek kierowniczy to wymieniaj i koncowke i drazek. Z dwoch stron. Bo po kazdej ingerencji w uklad kierowniczy konieczne ustawienie zbieznosci. Wiec bez sensu po wymianie pojedynczej czesci jezdzic na geometrie.

Opublikowano
Jak drazek kierowniczy to wymieniaj i koncowke i drazek. Z dwoch stron. Bo po kazdej ingerencji w uklad kierowniczy konieczne ustawienie zbieznosci. Wiec bez sensu po wymianie pojedynczej czesci jezdzic na geometrie.

cwiara co do drążka to tak zrobię, że drążek + końcówka. Chodzi mi o wahacze, jak się okaże że też już się któreś skończyły to wymienić tylko te czy od razu komplet

Opublikowano

Ja wymieniam pojedynczo te ktore sie zuzywaja. W ciagu 2.5 roku padly mi 2 dopiero.

Opublikowano
Ja wymieniam pojedynczo te ktore sie zuzywaja. W ciagu 2.5 roku padly mi 2 dopiero.

w sumie racja, po co wymieniać całość skoro może się okazać że np tylko 2-3 szlak trafił a reszta trzyma się kupy. No chyba że ktoś chce i na to go stać :decayed:

Opublikowano

Jak nie jak tak i tak wymieniam całość i więcej nie zaglądam i zaraz wekend

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
Jak nie jak tak i tak wymieniam całość i więcej nie zaglądam i zaraz wekend

wysłane z audi goldiego

goldik tak jak rozmawialiśmy, jeśli się okaże że tylko drążek to wymienię tylko to a jeśli więcej to będę z Tobą gadał :decayed:

Opublikowano

Dobranoc ...

Opublikowano
Dobranoc ...

Chyba Ty :D

Opublikowano
  • Autor

Ja walczę ale polegne ...

Opublikowano

:siema:

...jak to mowią... tak od poranka, bez opierdalanka :whistling: lecę na trening :decayed:

Opublikowano
:hi: dobry. Pany którą stację kontroli pojazdów polecacie we wro? Chodzi mi o taką która wszystko sprawdza porządnie, a nie bezproblemowo podbija przeglądy.
Opublikowano
:hi: dobry. Pany którą stację kontroli pojazdów polecacie we wro? Chodzi mi o taką która wszystko sprawdza porządnie, a nie bezproblemowo podbija przeglądy.

Za kilka mcy zapraszam do mnie na Piekna. Wlasnie sie buduje. Będę nieprzekupny :grin:

Opublikowano
:hi: dobry. Pany którą stację kontroli pojazdów polecacie we wro? Chodzi mi o taką która wszystko sprawdza porządnie, a nie bezproblemowo podbija przeglądy.

Za kilka mcy zapraszam do mnie na Piekna. Wlasnie sie buduje. Będę nieprzekupny :grin:

haha :polew: no dobra cwiara ale to za kilka mcy, a ja potrzebuję dzisiaj. Miałem jechać do znajomego przez Jelcz laskowice i tam jest auto matunin, ma porządny sprzęt i przy okazji sprawdza amory na trzepakach, ale nici ze spotkania

Opublikowano
:hi: dobry. Pany którą stację kontroli pojazdów polecacie we wro? Chodzi mi o taką która wszystko sprawdza porządnie, a nie bezproblemowo podbija przeglądy.

Za kilka mcy zapraszam do mnie na Piekna. Wlasnie sie buduje. Będę nieprzekupny :grin:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale jaja... Pisałem jednak coś na forum w trakcie biby :)

Opublikowano
Ale jaja... Pisałem jednak coś na forum w trakcie biby :)

mój miszcz :nabijasie: popytaj znajomych, czy kolejnego diesla nie kupiłeś :bag::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.