Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
w ASO wycenili 3 400zł. Ściągnę z gówniarzy co do grosza.

co się stało ? Ty nie powinieneś być w alpach ?

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

To mi się w nim podoba: ARP - system zapobiegający dachowaniu

czyli że co że jakieś kółka się po bokach wysuwają czy może mały oddział azjatów łapie za auto ? :polew: aaa i ma wentylowane tarcze hamulcowe ... nie pogadasz :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?

Opublikowano
Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?

odczekaj chwilę

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Opublikowano
Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?

odczekaj chwilę

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

okej, dzięki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego

Opublikowano
  • Autor

Ja też bałem Sie że to ja bo dostałem w linku że czarne audi na braniborskiej :)

Opublikowano

Hehehe jeden link a wszyscy wydygani że to może być właśnie on :-)

Opublikowano

uuu widzę ma się na sumieniach...

Opublikowano
  • Autor

Ty w hujdaju jesteś anonimowy. :)

Opublikowano

grubo panowie się zabawiacie :grin:

Opublikowano

Przecież to b8. to nie jest czasem dikson ? :D

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

uuu widzę ma się na sumieniach...

mówiłem ze tak będzie. na mnie wszyscy wsiedli a tu prosze co drugi wydygany :D

Opublikowano
  • Autor

Chwilę temu 50/2pkt wsioki przed granicą dorobily. Jakby pouczyć nie mogli...

Opublikowano

:hi:a u mnie same problemy tęściowa ma guzy na obu płucach chyba już nie uleczalnie w poniedziałek szpital :facepalm:

Opublikowano
:hi:a u mnie same problemy tęściowa ma guzy na obu płucach chyba już nie uleczalnie w poniedziałek szpital :facepalm:

masakra jakaś

Opublikowano

Byłem :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi:a u mnie same problemy tęściowa ma guzy na obu płucach chyba już nie uleczalnie w poniedziałek szpital :facepalm:

masakra jakaś

:hi: to i ja dodam, wczoraj jedną babcie zabrało pogotowie z podejrzeniem zawału, a dzisiaj drugą z podejrzeniem mikro udaru. ehhh życie....

Ale udało mi się dzisiaj wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, kurw.. wcale się nie dziwię że się lało, ostatnim razem jak mechanik działał mi w silniku przy robieniu głowicy, tak założył uszczelkę pod pokrywą że praktycznie ledwo ledwo trzymała, nie wspominając że była w dwóch miejscach tak dojebana że prawie przecięta. Aaaa i mało tego pod pokrywę przychodzą jeszcze 3 uszczelniacze, których u mnie nie było :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.