Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

zwyklym kompem to zczytam?

Opublikowano

Zwykłym kablem obd.

Opublikowano

Cwiara a pytałem się czy ogarniasz temat :bicz:

Opublikowano

Technicznie tak ale z czasem jak zwykle krucho.

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

zwyklym kompem to zczytam?

Zwyklym kablem nie odczytasz pamieci flash w ecu. Musi byc galetto lub mpps.

Opublikowano

Technicznie tak ale z czasem jak zwykle krucho.

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

zwyklym kompem to zczytam?

Zwyklym kablem nie odczytasz pamieci flash w ecu. Musi byc galetto lub mpps.

jak mam czytnik eepromu to zdejmujac puche odczytam z kosci bezposrednio?

Opublikowano

Panowie polecicie kogoś od wirusowania we Wrocławiu ? Kto ogarnie to bdb w zagazowanym 1.8T. Wiem że jest gregor ale 400km w jedną strone to trochę sporo , a może ktoś we Wro ogarnai to równie dobrze co on ;)

Opublikowano

Technicznie tak ale z czasem jak zwykle krucho.

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

zwyklym kompem to zczytam?

Zwyklym kablem nie odczytasz pamieci flash w ecu. Musi byc galetto lub mpps.

jak mam czytnik eepromu to zdejmujac puche odczytam z kosci bezposrednio?

Ale mapa wtrysku nie siedzi w pamięci eeprom tylko flash.

Opublikowano

rozumie :/

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć i czołem :bry:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Cześć jak czapka

Opublikowano

Siema .. Miłego

Opublikowano

bry

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Technicznie tak ale z czasem jak zwykle krucho.

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

zwyklym kompem to zczytam?

Zwyklym kablem nie odczytasz pamieci flash w ecu. Musi byc galetto lub mpps.

Zakładamy się o litra Jacka? Zczytam Ci jeszcze pin z ecu :D

Opublikowano

Panowie polecicie kogoś od wirusowania we Wrocławiu ? Kto ogarnie to bdb w zagazowanym 1.8T. Wiem że jest gregor ale 400km w jedną strone to trochę sporo , a może ktoś we Wro ogarnai to równie dobrze co on ;) to jak ? :P

Opublikowano

Zrób sobie program na PB, a mapy do gazu pojedź zrobić u Pawła z V-gazu w Wilczycach :)

Opublikowano

Technicznie tak ale z czasem jak zwykle krucho.

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Prześlij mi wsad kompa.

zwyklym kompem to zczytam?
Zwyklym kablem nie odczytasz pamieci flash w ecu. Musi byc galetto lub mpps.

Zakładamy się o litra Jacka? Zczytam Ci jeszcze pin z ecu :D

No w benzyniaku to napewno :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.