Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, kolejne pytanie :) Trochę ich będę miał - bo dopiero kupiłem auto. Planuję w sobotę podjechać na spota więc o cześć rzeczy pewnie popytam osobiście :).

Mam najprawdopodobniej odbłyśnik do poprawy w moich lampach (Xenon) - klosze nie są matowe a świecą gorzej niż zwykłe lampy. Czy da się wyjąć odbyłśnik bez rozklejania lampy? Czy jest ktoś w naszej okolicy kto robi takie rzeczy, czy tylko demontaż lampy i wysyłka?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gwerty z forum zrobi Ci to profi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, kolejne pytanie :) Trochę ich będę miał - bo dopiero kupiłem auto. Planuję w sobotę podjechać na spota więc o cześć rzeczy pewnie popytam osobiście :).

Mam najprawdopodobniej odbłyśnik do poprawy w moich lampach (Xenon) - klosze nie są matowe a świecą gorzej niż zwykłe lampy. Czy da się wyjąć odbyłśnik bez rozklejania lampy? Czy jest ktoś w naszej okolicy kto robi takie rzeczy, czy tylko demontaż lampy i wysyłka?

Da się przez miejsce na przetwornicę ale musisz mieć zwinne łapki i małe śrupstaki. Jak zmieniasz ori soczewę na ori to niema problemu. Problem się robi gdy chcesz załadować soczewe z bixem. Wtedy otwierasz szeroko portfel i Gwerty reza ci to w dwa tygodnie. :naughty:

No niestety moim. Wiesz niby uszczelka tylko wydmuchana. Ale płyn nie poszedł w olej ani w druga stronę tylko pompuje powietrze w płyn i nie ma ogrzewania i bulgocze w nagrzewnicy. A przy tym przebiegu jak juz robić to na cacy żeby to trochę posluzylo jeszcze.

A dziś na obiad. 8ff2ded6557b9e57c51682a7f3cbef58.jpg

Udał się ten obiadek? :naughty:

Panie Marcin wrzuć mi na pw szablon do tych USów. Chcę mniej więcej zobaczyć jak to wyglada. To jest szablon do wewnątrz z rozklejaniem lamp czy na zewnątrz?

Opublikowano

Panie Marcin wrzuć mi na pw szablon do tych USów. Chcę mniej więcej zobaczyć jak to wyglada. To jest szablon do wewnątrz z rozklejaniem lamp czy na zewnątrz?

Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg

Nakleić można to na lampę

Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył

Edytowane przez wielkig

Opublikowano

Panie Marcin wrzuć mi na pw szablon do tych USów. Chcę mniej więcej zobaczyć jak to wyglada. To jest szablon do wewnątrz z rozklejaniem lamp czy na zewnątrz?

Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg

Nakleić można to na lampę

Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył

Niestety nie mogę namierzyć nazwy do tej farby dokładnie.

Jeśli chcesz to Ci mogę odsprzedać tą farbę

bucyqum4.jpg

Tak wyszły obrysy US

Opublikowano
  • Autor

Musti czym robiles oblysk żółty ? Sprayem czy folia?

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Farbką malowane obrysy i odbłyśniki :wink4:

Opublikowano

Gwerty z forum zrobi Ci to profi

Może i tak, ale z tego co widzę to ostatnio na forum 30.05.2014? Ma ktoś jakieś namiary na niego?

EDIT: Ma numer w podpisie...

Edytowane przez Gribsem

Opublikowano

Farbką malowane obrysy i odbłyśniki :wink4:

Jaka farba do tych odbłyśników? Koks wyglądają :D

Edytowane przez Duds

Opublikowano

Mam farbę taką złotawą która wygląda jak złoto wpadające w żółty kolor nazwy na niej nie ma tylko kolor po angielsku napisany i jakieś cyferki.

Jak ktoś chce mogę odsprzedać :wink4:

Myślałem,że gorzej wyjdą te lampy szczerze wam powiem bo jak malowałem to się załamałem co to wyszło , ale jak wyschły to był mega banan :D

Mi się podobają innym nie muszą :)

Więcej foto lamp w moim temacie auta więc wchodzić i komentować :D

Opublikowano

Dowód za to poleci. Z resztą komu ja to mówię :grin:

Opublikowano

Dowód za to poleci. Z resztą komu ja to mówię :grin:

zabieraj Panie 1/4 Władzy :naughty::P

Opublikowano

Ja mogę tylko oddać :decayed:

Chociaż zabrać tez :)

Opublikowano

musti odpisz na PW ;)

Opublikowano

musti odpisz na PW ;)

poszło

Opublikowano

Dowód za to poleci. Z resztą komu ja to mówię :grin:

pieseł? :decayed:
Opublikowano

:hi: oca69 najlepszego! :drunk: :drunk:

Opublikowano

:hi: oca69 najlepszego! :drunk: :drunk:

:hi::wink:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Znacie jakiś zakład gdzie tanio odczytaja Pin immo z licznika S4/wyłączą immo w sterowniku? Cwiara niestety poległ :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.