Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez Wrocław ok 17-18,także pewnie korki :confused4:,ale jak niema sensu omijać to ciśniemy miastem :cool1:,miasto piękne to warto,byłem 3 tygodnie temu,rewelka,europa przez duże E :good:

dzięki za pomoc i pozdro,właśnie wyruszam :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękuję kolego teraz już wiem jak jechać :D

Wiesz, nie znam za bardzo Wrocławia ... jeżeli będę jechała to od ul. Legnickiej od strony chyba BP i mam się kierować jak na giełdę czy dalej jechać na światłach prosto??

Jak będziesz jechała legnicką od rynku to koło BP skręcasz w prawo. Na kolejnych światłach znowu w prawo. Następnie będziesz miała skrzyżowanie i walisz w lewo i do końca. :) [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:27_________________________________________________

Dzień Dobry Hornet w Stolicy DLN :hi:

Siema siema :)

A tak we stolicy DNL. Przeprowadziałem się. Mam nadzieję że będzie okazja spotkać się przy :drunk: bo słyszalem że chodzą pogłoski że ja lubię pochlać :naughty::decayed:

Opublikowano

Dziękuję kolego teraz już wiem jak jechać :D

Spokojnie :) Ja też na początku nie potrafiłem się poruszać po Wrocławiu. To miasto do jazdy jest proste, tylko nie trzeba się nim przerazić.

Legnicka jest jedną z głównych wrocawskich dróg.... dasz radę.

Opublikowano

hehe ... Wrocław mnie nie przeraża :) tutaj robiłam swoje prawko :>

fakt, że czasami trudno znaleźć jakąś ulicę :(

ale dziękuję za słowa otuchy :wink4:

Dziękuję kolego teraz już wiem jak jechać :D

Spokojnie :) Ja też na początku nie potrafiłem się poruszać po Wrocławiu. To miasto do jazdy jest proste, tylko nie trzeba się nim przerazić.

Legnicka jest jedną z głównych wrocawskich dróg.... dasz radę.

Opublikowano

alex76 - masz B8?

Opublikowano

alex76 - masz B8?

W opisie jest .....

Opublikowano

alex76 - masz B8?

W opisie jest .....

Dlatego zapytałem, bo jak napiszę że mam RS4 to nie znaczy że je mam... A idąc dalej, chętnie bym je obejrzał w Moja A4, lub jeszcze bardziej na spocie. Bo Wojtanowicz nie pozwala wsiadać do środka w swoim saloonie.

Opublikowano

To B8 jest w moja A4 :wink4:

Opublikowano

brawo Freon :wallbash:

myślałem że Jej nie ma (Śnieżynki tej), bo jak patrzyłem niedawno to nie było ;)

piękny dowód na nie stosowanie zasady, najpierw czytaj potem pytaj...

I to pewnie dlatego Alex pytała się mnie nawet na PW jak się wstawia zdjęcia...

Opublikowano

tak mam B8 :)

alex76 - masz B8?

[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________A to kolega chce sobie w mojej tyłeczek pogrzać ?? :gwizdanie:

hmm ... no dobrze ja nie Wojtanowicz :>

alex76 - masz B8?

W opisie jest .....

Dlatego zapytałem, bo jak napiszę że mam RS4 to nie znaczy że je mam... A idąc dalej, chętnie bym je obejrzał w Moja A4, lub jeszcze bardziej na spocie. Bo Wojtanowicz nie pozwala wsiadać do środka w swoim saloonie.

Opublikowano

Pogrzać nie. Ale chętnie zobaczę.

Opublikowano

Mam nadzieję, że odczułeś żart w mojej wypowiedzi poprzedniej? :)

Opublikowano

:)

chcę dotknąć Jej skóry...

Opublikowano

jej powiadasz???

hmmm ... a jak powiem, że nie mam skór ... :(

:)

chcę dotknąć Jej skóry...

Opublikowano

Zatem po prostu posiedzę i sobie z Nią porozmawiam. Tak też jest miło.

Opublikowano

Posiedzieć zawsze można ... mam nadzieję, że ja Wasze też będę mogła pooglądać :))))

Opublikowano

W ten weekend jeśłi będziesz, to przyjadę Jeep'em, a jak w następne, to wtedy Volvo 7700. Ale na pewno będziesz mogła zobaczyć. Na tym polega spot, chwalić się i oglądać :)

Opublikowano

OKI ... myślę, że na ten przyjadę ale kolejny chyba nie bo szkoła :(

Opublikowano

Dlaczego piszesz ze Wojtanowicz nie pozwala ? Sam siedzialem z przodu, z tylu, zadnych problemow .... :)

Opublikowano

witam. Pytanie podstawowe jak w kazda niedziele bedzie ktos czy nie??

czy znowu bede siedzial z ludzmi z AKP wypatrujac jakiejs A4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.