Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie panicz tylko robol budowlany :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czyli ciebie tak jak mnie głowa nie boli tylko łeb nαpie®dαlα [emoji2]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

... alez Pan przeklinasz :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie kropa załapie standardowo

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

wykropkowali p u k a c l a s k e :polew:

Opublikowano
  • Autor

Na tapa widzę normalnie

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Ja z racji tego że zamierzam kupić swoją wymarzoną A4 zadzowniłam do serwisu VW na Bruknera zapytać jak u nich wygląda cenowo przegląd i wymiana rozrządu?

Więc tak:

audi a4 b8

rozrząd: pasek, pompa wody itd...:

1100zł - robocizna

1350zł - części

przegląd + oleje: 930zł
filtr pyłkowy 130zł
filtr powietrza 180zł
filtr paliwa 300zł
płyn hamulcowy 270zł
Także wszędzie będzie lepiej :P
Opublikowano

Mówię - jedź do chłopaków z VAG Serwis. Omijaj szerokim łukiem RS Serwis.

Opublikowano

i kup tu nowsze auto nie dość że kradną to jeszcze ceny zabijają :D

Opublikowano

Panowie , wiem że off ale potrzebuję na szybko kogoś we Wrocławiu lub okolicy od pneumatyki (Q7)

Opublikowano

Może być ciężko...

Opublikowano

Ja z racji tego że zamierzam kupić swoją wymarzoną A4 zadzowniłam do serwisu VW na Bruknera zapytać jak u nich wygląda cenowo przegląd i wymiana rozrządu?

Więc tak:

audi a4 b8

rozrząd: pasek, pompa wody itd...:

1100zł - robocizna

1350zł - części

przegląd + oleje: 930zł
filtr pyłkowy 130zł
filtr powietrza 180zł
filtr paliwa 300zł
płyn hamulcowy 270zł
Także wszędzie będzie lepiej :P

Ja sobie sam części kupuję więc wychodzi w tedy taniej (ale czasem trzeba się nagimnastykować żeby dobre kupić)

Co do serwisu oryginalnego, to tam części tylko kupuję :-)

a innych godnych polecenia pewnie kilka się znajdzie we Wro (dyskusja w działach polecane warsztaty)

i kup tu nowsze auto nie dość że kradną to jeszcze ceny zabijają :D

chyba trochę z tego powodu wciąż latam B6-ką (już 6 lat chyba będzie)

i jeszcze Ci pod blokiem lub na parkingu drzwi obiją lub obrysują

Opublikowano

chyba trochę z tego powodu wciąż latam B6-ką (już 6 lat chyba będzie)

i jeszcze Ci pod blokiem lub na parkingu drzwi obiją lub obrysują

pod blokiem jak pod blokiem, najgorsza hołota jest na parkingach pod galeriami! przynajmniej we Wrocławiu! :angry:

Edytowane przez Gabriela

Opublikowano

zapraszam Wrocław Braterska 6 Warsztat Sokola

Opublikowano
  • Autor

chyba trochę z tego powodu wciąż latam B6-ką (już 6 lat chyba będzie)

i jeszcze Ci pod blokiem lub na parkingu drzwi obiją lub obrysują

pod blokiem jak pod blokiem, najgorsza hołota jest na parkingach pod galeriami! przynajmniej we Wrocławiu! :angry:

Ja tam parkuje dalej ale bezpieczniej.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

GTB2260 na pokładzie, także prawdopodobnie w niedziele sie widzimy [emoji14]

Opublikowano

chyba trochę z tego powodu wciąż latam B6-ką (już 6 lat chyba będzie)

i jeszcze Ci pod blokiem lub na parkingu drzwi obiją lub obrysują





pod blokiem jak pod blokiem, najgorsza hołota jest na parkingach pod galeriami! przynajmniej we Wrocławiu! :angry:
Ja tam parkuje dalej ale bezpieczniej.

Tapniete z HGW 2

Tylko pod Koroną czy Młynem niestety nawet dalej już nie ma miejsca... :( A ja robie zakupy codziennie w Piotrze i Pawle a jedyne puste miejsca najbliżej są pod parkingiem piętrowym za Koroną :D ciężko by mi było z zakupami i dzieckiem taki kawał , z resztą nie o to chodzi , po to się autem podjeżdża żeby było blisko... :(

Edytowane przez Gabriela

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj odpadam. Nie wiem o której mnie przywiozą z Nysy.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Klubowicze mam takie pytanko odnośnie DVD w B8. Mam znajomego który ma B8 i pyta się mnie jak ma nagrać filmy (które ściagnie sobie z internetów) na DVD żeby hasało? Są jakieś specjalne ustawienia nagrywania czy tak jak każdą inną płytę?

Opublikowano

Specjalny format trzeba każdego mkv czy DivX przerabiać pod DVD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.