Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czuję się bezpieczniejszy :wink:

Wysłane przez Tapatalk

Dzisiaj spotujemy od 17 pod mostem milenijnym.

Zapraszam.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Koledzy kto we wrocku reflektory rozkleja?

Osłonka soczewki odpadła i jedyne wyjście to szkło ściągać. Nie jest to audi.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano
  • Autor

Staliśmy pod mostem żeby się na łeb nie lało.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

czesc chlopcy :)

Kolega chce kupic A3 z silnikiem 2.0 TDI 170 KM BMN.

silnik jest jeszcze na PW a nie na CR. wiecie cos o nim?

http://olx.pl/oferta/audi-a3-audi-a3-2-0tdi-navi-bosse-xenon-1wl-CID5-IDakndn.html#874dfce71e

Opublikowano

Kolega chce kupic A3 z silnikiem 2.0 TDI 170 KM BMN.
silnik jest jeszcze na PW a nie na CR. wiecie cos o nim?
Podaj mi nr VIN jutro podeślę Ci jego historię.
Opublikowano

Kolega w rok czasu wpakował w ten silnik 7 tyś w pompę oleju głowice które pekają poczytaj w dziale diesel lub zakup kontrolowany masz w dziale b6b7 w diesel wszystkie informacje

Edytowane przez goldi

Opublikowano

Kolega chce kupic A3 z silnikiem 2.0 TDI 170 KM BMN.

silnik jest jeszcze na PW a nie na CR. wiecie cos o nim?

Podaj mi nr VIN jutro podeślę Ci jego historię.

ok podesle jak bede go mial

Kolega w rok czasu wpakował w ten silnik 7 tyś w pompę oleju głowice które pekają poczytaj w dziale diesel lub zakup kontrolowany masz w dziale b6b7 w diesel wszystkie informacje

a w necie tak zachwalaja ten motor ;/

Opublikowano

Kolego już długo czasu buja sie ze sprzedażą b7 z tym silnikiem w tamtym roku ją u mnie prał fajnie wyposażona kupił teraz b8 z przebiegiem 45 tyś i b7 wystawił na sprzedaż żadnego odzewu ludzie sie boją 2.0 tdi

Opublikowano

Jak dbajo tak majo :)

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Kolego już długo czasu buja sie ze sprzedażą b7 z tym silnikiem w tamtym roku ją u mnie prał fajnie wyposażona kupił teraz b8 z przebiegiem 45 tyś i b7 wystawił na sprzedaż żadnego odzewu ludzie sie boją 2.0 tdi

Mogę dać 10k pln. Powiem więcej w tej cenie nie boję się nawet 3.0pb i 2.5 tdi [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

3.0 pb? a co w nim do strachu?

Opublikowano

Panowie macie jak załatwić 2.2t ?

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

3.0 pb? a co w nim do strachu?

Moje tygodniowe przebiegi. [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Panowie macie jak załatwić 2.2t ?

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Na Audi klub Polska pytaj kolegów z Wro. Hary, quattron i elMłody. Oni mają tą motorownie więc pewnie mają też dostęp do maneli.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

3.0 pb? a co w nim do strachu?

Moje tygodniowe przebiegi. [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Panowie macie jak załatwić 2.2t ?

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Na Audi klub Polska pytaj kolegów z Wro. Hary, quattron i elMłody. Oni mają tą motorownie więc pewnie mają też dostęp do maneli.

Wysłane przez Tapatalk

Dzięki, powoli przymierzam sie do swapa z 1.9 i szukam kogoś ogarniętego z kim mógłbym na temat 2.2t porozmawiać.

BTW: 1.9 prawdopodobnie na sprzedaż:)

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przejście na d2s jest bardzo proste.
Palnik d1s ma zintegrowany ze sobą Zapłonnik ( cewke)
Aby przejść na d2s musisz sobie dokupić sam taki Zapłonnik np z laguny 2 bo tam takie były i zwykle zarniki d2s
I wtedy możesz pakować zarniki d2s a już sama cewkę to ta która padnie w przyszłości.

Dzięki wielkie za info.

Jeszcze jedno pytanko do społeczności. Kolorowy FIS odmówił współpracy i potrzebuję się nim zająć - pozostaje mi tylko Aceef w zielonej górze, czy ogarnie to ktoś na miejscu?

Opublikowano

siemka dziś mam gości ale może uda się zajechać :)

Opublikowano

Siema :hi: ktoś się dzisiaj zaopatruje na spota?

Opublikowano
  • Autor

Ja

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Siemanko Pany :) potrzebuje namiar do kogoś kto ma blisko lub mieszka w Legnicy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.