Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam zaufanego mechanika robiłem u niego moje pierwsze b5 ojciec robi swoje moje b7 tez u niego robiłem (w sumie to tylko wymiany oleju) b8 tez będę do niego oddawał bo wiem ze gościu zrobi jak należy i przy tym zostawi czyste auto.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja oddałem do VAGtune w Obornikach, jutro odbieram

Opublikowano

ja oddałem do VAGtune w Obornikach, jutro odbieram

Odebrałeś? I jak wrażenia z pracy Mirka? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja się na nim nigdy nie przejechałem ale mechaników niechętnie polecam. Nie mogę ręczyć za obcą osobę.

Opublikowano

Panowie moje a4 jest kupione na mnie ale jestem współwłaścicielem samochodu i teraz chce zrobić tak, aby auto było tylko na mnie jak mogę sie za to zabrać ? ( osoba nie jest rodziną)

Sporządzić umowe kupna sprzedaży ??

czy Umowa zniesienia współwłasności wystarczy ?

inne pomysły ?

Opublikowano
  • Autor

Albo współwłaściciel sprzedaje udziały w aucie albo robi darowiznę. W jednym i drugim przypadku z racji że nie jest to rodzina musisz odprowadzić podatek.

Opublikowano

ja oddałem do VAGtune w Obornikach, jutro odbieram

Odebrałeś? I jak wrażenia z pracy Mirka? :decayed:

jednak się przedłużyło, parę rzeczy doszło i będę odbierał poniedziałek, wtorek

Opublikowano

Albo współwłaściciel sprzedaje udziały w aucie albo robi darowiznę. W jednym i drugim przypadku z racji że nie jest to rodzina musisz odprowadzić podatek.

Ok dzięki wielkie zrobiłem umowe sprzedaży połowy udziałów za połowę ceny zapłacę ten podatek i po sprawie dużo i tak nie wyjdzie do zapłaty dzięki wielkie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No problem :hi:

Opublikowano

najlepiej Wrocław ;) a jeszcze lepiej ktoś z forum :D

Wrzuć do naszego zaprzyjaznionego diagnosty. TVN turbo było z niego zadowolone :decayed:

@Szczuraz: Podasz mi namiar na niego na PW?

Opublikowano
  • Autor

Masz na skrzynce

Opublikowano

Siema. Panowie mam sprawe . Trzeba mi jedna rzecz odebrac i wyslac . Czesc jest do odebrania z centrum Wrocławia . Pomoze ktos ?

Mam jeszcze jedna z okolic Dzierzoniowa . Jesli ktos bylby z okolic i chcial pomoc to byloby fajnie

Opublikowano

Siema. Panowie mam sprawe . Trzeba mi jedna rzecz odebrac i wyslac . Czesc jest do odebrania z centrum Wrocławia . Pomoze ktos ?

Mam jeszcze jedna z okolic Dzierzoniowa . Jesli ktos bylby z okolic i chcial pomoc to byloby fajnie

Co to za część?

Opublikowano

Zdrowych, spokojnych! ;)

Nie chce się ktoś zamienić dekorami? Moje pseudo carbon (ori polift) za drewno ;)

Opublikowano

mam jakieś dekory w drzwi jak chcesz

Opublikowano

A może ktoś chętny na taką kierownicę?

Po nowym roku będzie na sprzedaż. 66435e19c81c286de0d21a0b76d8f453.jpg

Opublikowano

mam jakieś dekory w drzwi jak chcesz

będę pamiętał ;)

bidzio ile? i jaki stan?

Edytowane przez michu93

Opublikowano

mogę Ci je dać bo i tak leżą a z tego co pamiętam są w stanie idealnym. Kupiłem kiedyś boczki i one były przy nich

Opublikowano

mam jakieś dekory w drzwi jak chcesz

będę pamiętał ;)

bidzio ile? i jaki stan?

Poszło pw
Opublikowano
  • Autor

A może ktoś chętny na taką kierownicę?

Po nowym roku będzie na sprzedaż. 66435e19c81c286de0d21a0b76d8f453.jpg

Naśle na Ciebie brata. Raz że kiera dwa że jakieś silniczki do lamp potrzebuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.