Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem we wro na bielanach. Jest ktos w okolicy?

bede zaraz w oszoł :grin: :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś wolne migacze przednie do przedlifta ?

Tapniete z HGW 2

Ja kupowałem zamiennik po 20 zł w Motohit w smardzowie :wink:

nie ściemniaj Motohit już przenieśli na reja obok ronda :)

Opublikowano

:hi: hello :)

Opublikowano

Siemka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Tera na oleśnickie :grin:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siema. Ostatnio w tym Motohicie zaproponowali mi klocki na przód za 50 zl;d Bardzo dobre i tanie gosciu mowi nikt nie narzekal jeszcze na nie;d Nie zaryzykowalem. Ale kierunek można lyknąć. Pany co moze być w biksenonie ze nie moge lampy lewj opuscic a pieje jak holera wszyscy mi mrygaja. Jak próbuje opuścić kręcąc śrubą to czuć juz opór i cos przeskakuje a lampa dalej wyzej wali niż prawa. Czyzby silniczek?

Edytowane przez lisek120

Opublikowano
  • Autor

Może zebatki plastikowe się powykruszaly

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

możesz sobie kręcić i kręcić. bez kompa nie opuścisz.

Opublikowano

To czemu prawa da się opuścić a lewa nie? Skoro Kraju tak sądzisz to może ktoś podpowie jak to kompem zrobic

Edytowane przez lisek120

Opublikowano

Procedurę przeprowadzamy w następujący sposób:

[Wybór]

[55-Zasięg xenonów]

[Nastawy podst. - 04]

Grupa "001"

[idź!]

Zaczekaj około 20 sekund. W tym czasie silniczki ustalające wysokość światła zatrzymają się w pozycji odpowiedniej do ręcznej regulacji reflektora. Włącz światła i ustaw je śrubami w reflektorze zgodnie z zaleceniami producenta.

Teraz przejdź do grupy "002". W tym momencie sterownik zapamięta położenie nastawników jako położenie bazowe.

[Gotowe, powrót]

Opublikowano

Siemka

Opublikowano

Witam Panowie! Gdzie podjechać, żeby odkręcili mi kata, a wstawili już zakupiony zamiennik od J. Gruchota? Możecie kogoś polecić we Wrocławiu? :)

Opublikowano

To nie są tanie rzeczy ;-)

Opublikowano

Procedurę przeprowadzamy w następujący sposób:

[Wybór]

[55-Zasięg xenonów]

[Nastawy podst. - 04]

Grupa "001"

[idź!]

Zaczekaj około 20 sekund. W tym czasie silniczki ustalające wysokość światła zatrzymają się w pozycji odpowiedniej do ręcznej regulacji reflektora. Włącz światła i ustaw je śrubami w reflektorze zgodnie z zaleceniami producenta.

Teraz przejdź do grupy "002". W tym momencie sterownik zapamięta położenie nastawników jako położenie bazowe.

[Gotowe, powrót]

Witam. No więc wrócilem z tyry jeszcze za ciemnego i wykorzystując to zabrałem sie za ustawianie świateł. Zrobiłem wszystko tak jak napisałes, motyw taki że lampy lewej i tak nie dało sie opuścic nizej bo była już do oporu skręcona w dól, poidniosłem max do góry i nagle cos opadlo ( chyba klapka od dlugich) opusciłem max na dól i bylo git doo czasu gdy właczyłem długie i wylączyłem. Okazuje sie ze moim problemem nie jest rażenie na krotkich tylko to ze jeżdże z na wpól włączonym światłem długim w lewej lampie i to wszystkich oślepia. Na kompie brak bledow. Da sie to jakos ogarnąć?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Joł

Opublikowano

Siemka jeszcze dwa dni i weekend

Opublikowano

:hi: hej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.