Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widocznie się nie dodało ale dzięki :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My z Jarkiem dziś wyjeżdżamy na miasto. Jak ktoś chce dołączyć to śmiało.

Opublikowano

Ukci gdzies pojechał

Bemkom?

Opublikowano

może być? :evil:

d48d009erby.jpg

Opublikowano

A może lakier na samochodzie też tak zmatowisz jak felgi? :naughty:

Opublikowano

tomaszu dzwoń do mnie jak by co!!:>

Opublikowano
  • Autor

może być? :evil:

d48d009erby.jpg

jak już robisz "black setup" to aż się prosi o czarne szybki, progi i dokładki w kolor nadwozia wtedy bedzie :kox::naughty:
Opublikowano

A może lakier na samochodzie też tak zmatowisz jak felgi? :naughty:

przesada :tongue4:

jak już robisz "black setup" to aż się prosi o czarne szybki, progi i dokładki w kolor nadwozia wtedy bedzie :kox::naughty:

szybki beda bankowo na wiosnę :cool1:

dokładka przód s lajnowa czeka na malowanie

progi s lajnowe dziś negocjowałem ale sie nie dogadaliśmy i dalej szukam

a tył s-line wisi na allegro cały czarny i może łyknę w styczniu

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

widze że zacząłeś rezanie :naughty:

Opublikowano

tylko po co;P?? :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tylko po co;P?? :mysli: :mysli:

oZiU zadajesz filozoficzne pytania :wink4:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html masz wuju czytaj:P i sie zapisuj[; [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 22:18_________________________________________________

tylko po co;P?? :mysli: :mysli:

oZiU zadajesz filozoficzne pytania :wink4:

oj bo ja podziwiam ludzi co wpierniczają w samochody po x tysięcy;P a potem w normalnej cenie sprzedają hihi;) ale cowuju ma ładne plany;)
Opublikowano
  • Autor

taki fun mają to wkładają, jedni inwestują w kobiety inni na giełdzie a inny w samochody :naughty:

Opublikowano

cicho;) wpadasz mcm jutro?

Opublikowano
  • Autor

to kto od nas by na zlocik reflektował :?: :mysli:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 22:23_________________________________________________

cicho;) wpadasz mcm jutro?

jasne, że wpadam, a raczej przyjeżdżam bo wpadek na razi mam dość :cool1::wink4:
Opublikowano

Tomaszu JAriko +1 ozio + 1 Brynia +1 ;)

Opublikowano

odzim i kropek

Opublikowano

Flyer fr.j.r mi dal ale nie wiem za co ,juz odzywać sie nie można teraz ze koledzy samochody w kuchenki gazowe zamieniają ale moze sam takim jezdzi i go uraziło :tongue4:

w d*pach sie po przewracało niektórym :przebiegly:

Jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci co do kultury wypowiedzi na tym forum (jej przestrzegania) - zapraszam do odpowiedniego dzialu, badz odpowiednich osob + lektury regulaminu.

Opublikowano
  • Autor

no i odzima uciszyli co się tu karwa dzieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:20_________________________________________________

Tomaszu JAriko +1 ozio + 1 Brynia +1 ;)

to ekipa niezła :decayed:
Opublikowano

no i odzima uciszyli co się tu karwa dzieje :gwizdanie:

cóż, pozwolił sobie ciut za dużo - chyba temu nie zaprzeczysz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.