Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idź do garażu po jakiś odrdzewiacz.Dosypiesz cukru i na jedno wyjdzie :polew:

Reklamy koli doprowadziły do tego, że teraz nie wyobrażam sobie świąt bez koli. :kox: Ale na co dzień staram się jej nie pić. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idź do garażu po jakiś odrdzewiacz.Dosypiesz cukru i na jedno wyjdzie :polew:

Reklamy koli doprowadziły do tego, że teraz nie wyobrażam sobie świąt bez koli. :kox: Ale na co dzień staram się jej nie pić. :wink4:

Hhahahha , a wystarczyło wyciszać telewizor i zamykać oczy jak reklama się zaczynała :tongue4:

Opublikowano

Hhahahha , a wystarczyło wyciszać telewizor i zamykać oczy jak reklama się zaczynała :tongue4:

Te reklamy są wszędzie. Nawet te TIRy z reklam przyjeżdżają pod nasze supermarkety. :D

Opublikowano

jak ją się zawoła to sama przjedzie

pier**lisz :shocked:

Opublikowano

wczoraj pijana byłam wprawdzie, ale jak ją wołałam to przyjeżdżała i warczała i gadała że potrzebuje coś przewieźć

Chcę mieć te ciężarówkę. :kox:

Opublikowano

wczoraj pijana byłam wprawdzie, ale jak ją wołałam to przyjeżdżała i warczała i gadała że potrzebuje coś przewieźć

Chcę mieć te ciężarówkę. :kox:

tez sobie taka sprawie bedzie mi browary dowoziła :kox:

Opublikowano

a gdzie to moje Audi widzeliście?

Wczoraj na pasterce pod billą.

A właśnie, dziś piątek, robimy spota? :naughty:

Opublikowano

to zapraszam do mnie na ciasto

a jakie masz :mysli:

Opublikowano

to zapraszam do mnie na ciasto

a jakie masz :mysli:

piernik sernik i makowiec

nie pierd... tylko przyjeżdzaj bao skaład bedzie po 19-stej

sfagrowi obiecałem ze do niego dziś przyjadę wiec d*pa ;(

Opublikowano

Dobra, jadę. Jarek z małżonką dojądą później. :decayed:

Opublikowano

Bryńka daj jakąś nazwę tej ciężarówki albo linka :decayed:

jak ją się zawoła to sama przjedzie

pier**lisz :shocked:

Tak to jest jak się pije do kolacji Szato de Jabol rocznik bieżący :polew: Brynia zaczęła wołać tak przekonywująco , że BMW z garażu wyjechało :polew:

Opublikowano

Kto mnie odwiezie do domu? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnie upojnie wczoraj i dzisiaj z teściem piliśmy ło matko :shocked::kox:

a to moje chłopaki:

pict0516.jpg w1600.png

starszy dostał warsztacik i od poniedziałku zaczynamy rezać audi :polew: :polew: :polew:

pict0546.jpg w1200.png[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 21:55_________________________________________________

pijemy :kox: :kox: :kox: :kox:

nie dziś już nie :sick3:
Opublikowano

szkoda ;( ;( ;( ;(

wujek jak cos to się zbieraj do nas

nie dało rady :dontknow:

szukając szczęścia znalazłem w schowku tyskie pijecie jeszcze? :naughty:

Opublikowano

umieram...

najpierw napchała mnie żarciem ciocia potem poprawiła teściowa...

argumenty miały zarąbiste "musisz jeść byś przytył bo jakiś chudy jesteś" za***iście :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 00:55_________________________________________________tylko teraz to ja się męczę

Opublikowano

w1200.png

O f*ck, mojemu siostrzeńcowy coś takiego by się przydało. :kox:

Opublikowano

hej:D wstałem żyje mam się dobrze nie wiem kiedy samochód odbiorę :D Bryniu jak tam Łukasz:D??

Opublikowano

pościel się pierze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

WOW. :decayed:

A Ty Oziu zdaje się, że przed 11:00 miałeś jechać po Asię.. :>

Opublikowano

pościel się pierze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

WOW. :decayed:

A Ty Oziu zdaje się, że przed 11:00 miałeś jechać po Asię.. :>

Mała zmiana planów;P ale ogólnie spoko[; z rana 0,4 g/l tylko miałem:D Brynia przepraszam ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.