Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale obecny avatar jest fajny, bo wygląda jna amatorski. :decayed:

Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego :slina:

Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego :slina:

Tak samo jak Twój ;):slina: :slina: :slina:
Opublikowano
1269529287_by_alislaw_500.jpg
Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego :slina:

Tak samo jak Twój ;):slina: :slina: :slina:

Dzięki baby. :kox: Ale się ostatnio rozkręciłeś :mysli:

Podsumowując ja mam fajny biust, a Bryńka jędrną pupę? Czyli chyba fajnie z nami macie?

Edit:literówka

Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego :slina:

Tak samo jak Twój ;):slina: :slina: :slina:

Dzięki baby. :kox: Ale się ostatnio rozkręciłeś :mysli:

Podsumowując ja mam fajny biust, a Bryńka jędrną pupę? Czyli chyba fajnie z nami macie?

Edit:literówka

No mega fajnie ;) Za żadne skarby na świecie byśmy was nie wymienili :) nie wiem jak reszta ale ja tęsknie za tymi widokami :))

Opublikowano

Chyba sie przeprowadze :):decayed:

Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego :slina:

Tak samo jak Twój ;):slina: :slina: :slina:

Dzięki baby. :kox: Ale się ostatnio rozkręciłeś :mysli:

Podsumowując ja mam fajny biust, a Bryńka jędrną pupę? Czyli chyba fajnie z nami macie?

Edit:literówka

No mega fajnie ;) Za żadne skarby na świecie byśmy was nie wymienili :) nie wiem jak reszta ale ja tęsknie za tymi widokami :))

Trzeba się było pojawić na urodzinach Majkiego :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:28_________________________________________________

Chyba sie przeprowadze :):decayed:

Ja nie mieszkam w Radomiu. Ja tam tylko gościnnie bywam :decayed::naughty:

Opublikowano

Trzeba go uruchomić :decayed::boobs:

Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego :slina:

Tak samo jak Twój ;):slina: :slina: :slina:

Dzięki baby. :kox: Ale się ostatnio rozkręciłeś :mysli:

Podsumowując ja mam fajny biust, a Bryńka jędrną pupę? Czyli chyba fajnie z nami macie?

Edit:literówka

No mega fajnie ;) Za żadne skarby na świecie byśmy was nie wymienili :) nie wiem jak reszta ale ja tęsknie za tymi widokami :))

Trzeba się było pojawić na urodzinach Majkiego :gwizdanie: :cool1:

Gdybym tylko wiedział że będziesz i będzie tak fajnie to bym jakoś na rzęsach stanął a dojechał ;) Ale spoko chyba nie jedna okazja jeszcze przed "nami" :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________Kaśka ale Ty RFS-owa jesteś kobitka ;>
Opublikowano

Zaleczeq awtar kozak

generalnie [iję od 3 dni i boje się jutra[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 00:52_________________________________________________tomaszu ladne bemki chetnie jesdna bym zakupił ale zastanbawiam się nad jednosladem albo quadem musze sie zdecydować:D

Opublikowano
  • Autor
:bry: miśki :>
Opublikowano

Dzień doberek :decayed::hi:

Opublikowano

nie ma jak to punktualnie zacząć pracę :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma jak to punktualnie zacząć pracę :gwizdanie:

Tak właśnie tak :decayed: kawa siekiera i można działać :cool1:

Opublikowano

Zawsze po świętach powinien być jeszcze jeden dzień wolnego, a najlepiej cały tydzień. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aleś się rozbrykał :naughty:

Opublikowano

aleś się rozbrykał :naughty:

albo rozbzykał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.