Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak, faceci podobno mieli od zawsze problemy z odcieniami...zawsze sie zastanawiałem jak wyglądasz, ale widze że niezła d.upa z Ciebie :drool:

Kotku, Ty też jesteś niezłe ciacho. :naughty::decayed::D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to dlatego wczoraj tak latałes za mna z tym aparatem :decayed:

Ja latałem za Bryńką, ale że cały czas się koło niej kręciłeś to i Ciebie łapało. :D:decayed:

Opublikowano

no fakt, musze to zacząć kontrolować :polew:

Ee, dobrze jest. :>

Opublikowano

Może ten wklej:

IMG_1430.JPG

:decayed:

Opublikowano

http://www.rmf24.pl/raport-chmuranadeuropa/chmuranadeuropagaleria/news-lot-zadnych-rejsow-do-godz-14-w-poniedzialek,nId,273137

q***wa mać nie mam siły !!!!!!!!!!!!!!!

dzwonię tam od pół godziny cały czas zajęte ....q***wa mać

Odwieziemy Cię beemką.

Opublikowano

Idę na melanż. Pa Robaczki. :)

Opublikowano

do tych sqrwy....ów sie nie da wogóle dodzwonić

chciałam postarać się zmienic termin wylotu przynajmniej na wtorek

co ja mam zrobić?

sądzę że na wtorek nie ma już miejsc;)

Jechać na Okęcie ?!;/

Opublikowano

Tomaszu boi sie z moja szwagierką umówić :confused4:

a fajna dupka z niej jak by nie rodzina to kto wie ............................ :cool1:

Opublikowano

Tomaszu boi sie z moja szwagierką umówić :confused4:

a fajna dupka z niej jak by nie rodzina to kto wie ............................ :cool1:

ja mogę :gwizdanie:
Opublikowano

Tomaszu boi sie z moja szwagierką umówić :confused4:

Odzimku, Ty wariacie, musimy jutro pogadać - najlepiej w cztery oczy.. :decayed:

Opublikowano

Jechać na Okęcie ?!

jeszcze się pytasz? :naughty:

jesteście super

własnie wróciłam z Okęcia - mam przesuniety wylot na wtorek

dzwonienie na infolinie trwa jak Pani powiedziała ok 3,5 do 4 godzin - przy okienku Lot-u na Okęciu 2 osoby i zero kolejki

oby we wtorek latały :good:
Opublikowano

Oj tam nie masz siły. Ja akurat jadę do Piterburga, bo mam interes to pojedziemy razem. :naughty:

Opublikowano

Kocham was Robaczki!

Opublikowano

Jechać na Okęcie ?!

jeszcze się pytasz? :naughty:

jesteście super

własnie wróciłam z Okęcia - mam przesuniety wylot na wtorek

dzwonienie na infolinie trwa jak Pani powiedziała ok 3,5 do 4 godzin - przy okienku Lot-u na Okęciu 2 osoby i zero kolejki

No nie wierzę byłaś w Warszawie i mnie nie odwiedziłaś? :foch:

Opublikowano

pijany jestes....fajne masz....ja dopiero pierwszy gin kończę :kox:

quote]

Brynia, Ciebie też kocham. :) :) :) :) :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

qzwa, myslałam że mnie najbardziej :rolleyes:

Ojej, myślałem, że z wujem rozmawiam. Bryniaczku, kochanie, Ciebie to kocham najbardziej!!!! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

że z wujem rozmawiam

:mysli::fool:

Opublikowano

:mysli::fool:

Oj nie pier**l, przecież napisałem, że nawet wuja kocham, więc czego jeszcze chcesZ?? :decayed:

Opublikowano

12:30

będę dużo wcześniej, pewnie o 9

o ile k**wa wogóle polecimy wp***u

LOT odwołuje wszystkie swoje rejsy do poniedziałku do godziny 14:00

17.04.2010

Aktualizacja godzina 19:30

LOT odwołuje wszystkie rejsy do poniedziałku 19 kwietnia, do godziny 14:00. Do tego czasu żaden samolot LOT–u nie wystartuje ani z lotnisk krajowych ani z zagranicznych.

Jest to konsekwencją decyzji Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej o kolejnym przedłużeniu zamknięcia przestrzeni powietrznej nad Polską i podobnych decyzji podejmowanych przez instytucje odpowiedzialne za ruch powietrzny w innych krajach Europy.

Z prognoz pogody wynika, że szanse na szybką poprawę sytuacji w przestrzeni powietrznej, związanej z obecnością chmury pyłu wulkanicznego w atmosferze, są bardzo mało prawdopodobne. Dlatego już dziś LOT podjął decyzję o odwołaniu wszystkich lotów zarówno w niedzielę, jak i w poniedziałek do godziny 14:00. Do tego czasu żaden samolot LOT–u nie wystartuje ani z lotnisk krajowych ani z zagranicznych. LOT chce, z odpowiednim wyprzedzeniem informować pasażerów, którzy zaplanowali podróże w niedzielę oraz z początkiem nadchodzącego tygodnia.

Pasażerowie mogą bezpłatnie dokonywać zmian daty wylotu, należy jednak zwrócic uwagę, że obecnie trudno powiedzieć, jak zmieni się sytuacja pogodowa i kiedy ruch lotniczy zostanie wznowiony.

Ponownie apelujemy do pasażerów aby nie udawali się na lotniska oraz śledzili informacje na naszych stronach www.lot.com

Do Państwa dyspozycji pozostają wszystkie Biura Sprzedaży LOT na całym świecie, które dodatkowo będą czynne w niedzielę 18 kwietnia. Call center działa całą dobę, 7 dni w tygodniu, a Miles&More Service Center w godzinach 9:00-17:00.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.