Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no nie ... :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzieniegdzie robią dobrze... :naughty: i jest tanio :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tja ... :gwizdanie:

Opublikowano

gdzieniegdzie robią dobrze... :naughty: i jest tanio :gwizdanie:

u Wuja w elektrowni tam robią prąd dobrze ale ............. tani to on nie jest to jak to Wuju jest :decayed:
Opublikowano

Może nie super tanio, ale chociaż tak, że jak odjeżdżasz to się nie wku..iasz.

To jak ?

Opublikowano

gdzieniegdzie robią dobrze... :naughty: i jest tanio :gwizdanie:

u Wuja w elektrowni tam robią prąd dobrze ale ............. tani to on nie jest to jak to Wuju jest :decayed:

akurat nie chodziło mi o prąd :gwizdanie:

Opublikowano

Może nie super tanio, ale chociaż tak, że jak odjeżdżasz to się nie wku..iasz.

To jak ?

Przyjedź w piątek na spota to pogadamy gdzie jest dobrze i tanio. :wink4:

Opublikowano

Ja jestem niestety w pt koło 21-22 w radomiu :/.

Więc ciężko mi się na 19 wyrobić :).

Może mi się uda w przyszłym tygodniu.

Z chęcią bym się dowiedział co i jak, bo w sumei nie mam zaufania jakoś do tych których znam.( zakładów).

Opublikowano

Z chęcią bym się dowiedział co i jak, bo w sumei nie mam zaufania jakoś do tych których znam.( zakładów).

Maślanka na Starokrakowskiej - polecam. :th:

Opublikowano

Dzięki odzim.Porównam z tym co mam,zobaczymy ile wyjdzie.Mcm nie taki młody tylko rzadko wpada na spoty.Pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor
:):wink4:
Opublikowano

BMW prawie z Radomia ;)

bmwik.jpg

Opublikowano

Haha, niezły opis. :D

Opublikowano

Coś wam stron ubyło trochę, czy mi się zdaję? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no jakieś 300 odleciało

Opublikowano

bylismy juz na 1270 ale nie wiem o co chodzi znowu wsokczylismy na 1300 a bylo juz 1600 Brynka pracuje nad Radomskimi :decayed:

Opublikowano

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

k**wa mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

Opublikowano

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , :decayed:

ty też sie mozesz wypisać :tongue4:

Opublikowano

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , :decayed:

ty też sie mozesz wypisać :tongue4:

... bez komentarza ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.