Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił :D

20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam :decayed:

to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie?

Opublikowano

Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił :D

20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam :decayed:

to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie?

Tak mój granatowy avant z przodem od ski, a kolegi szary sedan

Opublikowano

Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił :D

20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam :decayed:

to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie?

Tak mój granatowy avant z przodem od ski, a kolegi szary sedan

to widuje was prawie co niedziele czasem sie mijamy

fajny sedan a 4 i a 3 stoją pod samochodówką na tygodniu :wink:

Opublikowano

czarny sedan na glebie. Z monoblock iem jest Jacka, miał nawet temat swój na forum

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

yo!


czarny sedan na glebie. Z monoblock iem jest Jacka, miał nawet temat swój na forum

usa klapa jak dobrze pamiętam :kox:


karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem :decayed: peżo sie załapało

Opublikowano

yo!

czarny sedan na glebie. Z monoblock iem jest Jacka, miał nawet temat swój na forum

usa klapa jak dobrze pamiętam :kox:

karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem :decayed: peżo sie załapało

Dokładnie tak, jest USA klapa

Opublikowano

ciekawy eksponat wczoraj ustrzeliłem lecac z buta https://plus.google.com/117382505785150543258/posts/1GdfxWNgwqB?pid=6140137397219416306&oid=117382505785150543258


yo!

czarny sedan na glebie. Z monoblock iem jest Jacka, miał nawet temat swój na forum

usa klapa jak dobrze pamiętam :kox:

karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem :decayed: peżo sie załapało

Dokładnie tak, jest USA klapa

nom spoko wyglada


https://www.facebook.com/ministryofsound/videos/10153208654999840/?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D


jak to było z tym wklejaniem by było widać filmik? :angry:

Opublikowano

Cześć. Gdzie tu w Radomiu najlepiej zregenerować pompowtryski? Polecacie zakład Szmit? Znalazłem jeszcze Dekar. Wujek google podrzucił kilka opini,ale jak wiadomo czasami negatywne opinie wypisuje konkurencja.

Opublikowano

Leć prosto do Nadarzyna, szkoda zdrowia na tych lokalnych partaczy :naughty: - http://www.dieselnadarzyn.pl/

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Leć prosto do Nadarzyna, szkoda zdrowia na tych lokalnych partaczy :naughty: - http://www.dieselnadarzyn.pl/

Kali, jak zwykle bzdury opowiadasz. :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/nowe-fotoradary-w-regionie-radomskim

Moskalu czy pokrywy od studzienek będą tradycyjnie pod prawymi kołami na Struga? :co:


Leć prosto do Nadarzyna, szkoda zdrowia na tych lokalnych partaczy :naughty: - http://www.dieselnadarzyn.pl/

Kali, jak zwykle bzdury opowiadasz. :thumbdown:

:grin:

Opublikowano

Moskalu czy pokrywy od studzienek będą tradycyjnie pod prawymi kołami na Struga? :co:

Nie wiem , musiałbym sprawdzić. Będą tam gdzie "Wodociągi" sobie zażyczyły :)

Opublikowano

Tomaszu , dlaczego sądzisz ze bzdury ? kogo tu w okolicy polecisz z czystym sumieniem?

Opublikowano

Tomaszu , dlaczego sądzisz ze bzdury ? kogo tu w okolicy polecisz z czystym sumieniem?

Nikogo nie polecę, bo nie korzystałem z tego typu usług. Ale nie lubię jak ktoś generalizuje.

EOT. :wink:

Opublikowano

niestety Shmit w zakrzewie się popsuł, robi masówkę,

dużo młodych u niego robi, niedokładnie, sprzęt ma, ale jak nie masz znajomego kto do niego podjedzie to nie polecam,.

ja turbin nie robie też w radomiu, jedną od 1.8 t kolega sie udał żeby na folwarcznej zrobic bo na miejscu i tanio,

łatwo się jej nie wyjmuje w superbie, pierwsza która dali miała pęknięta muszlę, znaczy nie oddali nam naszej, druga po pdlaeniu była czerwona takie mała tarcie,

3cia chodziła jako tako ale moc falowała, na logach masakra, dopiero samochód na używce ze szrotu jeździ jak potrzeba, żadnej kasy za 3 razy demontaż nie oddali,.


może ktoś szuka mocnej benzyny z sekwencją:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=418307671683067&id=100005115133690&pnref=story

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=419939808186520&set=a.419939791519855.1073741830.100005115133690&type=1


panowie na jakich oponkach jeździcie,??? opinie proszę,

chodzi mi o 225/45/17, cena ok 300 za sztuke max

moge mieć bridgestone touranza er 300 w dobrej kasie nowe, zdjęte z nowego auta z salonu,.

miałem matadora, mp 46 po pół roku wyząbkował się,.

viking sie wybrzuszył na bieżniku, do wywalenia wszystkie po 2 latach,.

Opublikowano

Tomaszu , dlaczego sądzisz ze bzdury ? kogo tu w okolicy polecisz z czystym sumieniem?

Nikogo nie polecę, bo nie korzystałem z tego typu usług. Ale nie lubię jak ktoś generalizuje.

EOT. :wink:

nie korzystałeś więc nie masz pojęcia ;) nie generalizuję , akurat w tej kwestii wiem co piszę, nikt w okolicach Radomia nie robi dobrze wtrysków, tak jak i turbin o czym wspomniał Kudłaty.

Zauważyłem Twój, jakby to nazwać lokalny patriotyzm do Radumia ale czasami spójrz obiektywnie na to co piszą inni ;)

Opublikowano

Tomaszu , dlaczego sądzisz ze bzdury ? kogo tu w okolicy polecisz z czystym sumieniem?

Nikogo nie polecę, bo nie korzystałem z tego typu usług. Ale nie lubię jak ktoś generalizuje.

EOT. :wink:

nie korzystałeś więc nie masz pojęcia ;) nie generalizuję , akurat w tej kwestii wiem co piszę, nikt w okolicach Radomia nie robi dobrze wtrysków, tak jak i turbin o czym wspomniał Kudłaty.

Zauważyłem Twój, jakby to nazwać lokalny patriotyzm do Radumia ale czasami spójrz obiektywnie na to co piszą inni ;)

Pamiętam jak była akcja z chytrą babą to Tomek z domu przez dwa miechy nie wychodził a pół roku bał sie spojrzeć drugiej osobie w oczy :bag:

Edytowane przez moskal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.