Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na fb

na fb to udostepniłem wczoraj :D:D mocne


Pany robimy jakiego spota przed swietami.... tradycje trzeba podtrzymac!

Opublikowano

P

na fb

na fb to udostepniłem wczoraj :D:D mocne


Pany robimy jakiego spota przed swietami.... tradycje trzeba podtrzymac!

Pewnie mogę podjechać

a tu patron policjantów http://memy.pl/mem_275924_kto_jest_patronem_policjantow

Opublikowano

Ja też z chęcią wpadnę :)

Opublikowano

to juz 3

Ja też z chęcią wpadnę :)

ode mnie z pracy może jeszcze 2 :decayed::a4fan:

Opublikowano

W zależności od terminu może i mnie uda się podjechać :wink:

Opublikowano

Dajcie znać kiedy, to może i ja zajrzę po raz pierwszy.

Opublikowano

proponuje 16 grudnia( Piątek) bo tydzien pozniej to juz praktycznie prawie swieta...

Opublikowano

jak dla mnie :git:

Opublikowano

W sumie nie głupi pomysł :)

Opublikowano

Mnie 16 pasuje a nawet może być i ten piątek :wink:Zaszalałem http://www.fotosik.pl/zdjecie/9ab4670db969d659:dziura:

Fajnie Ci to wyszło, chyba u siebie zrobię tak samo :D

Opublikowano

Mnie 16 pasuje a nawet może być i ten piątek :wink:Zaszalałem http://www.fotosik.pl/zdjecie/9ab4670db969d659 :dziura:

Fajnie Ci to wyszło, chyba u siebie zrobię tak samo :D

Do znudzenia ten ori kolor czarnym matem poleciałem

Mnie 16 pasuje a nawet może być i ten piątek :wink:Zaszalałem http://www.fotosik.pl/zdjecie/9ab4670db969d659 :dziura:

Fajnie Ci to wyszło, chyba u siebie zrobię tak samo :D

tutaj na szybko auto jeszcze winylem pociągnąć gumy :wink:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/60ec483e6a918d8e

Może ktoś szuka bmw zadbane

http://allegro.pl/bmw-e46-330ci-coupe-i6621392754.html#thumb/6

Moskal wystawił swoje B5

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/375977-s4-b5-1998rok-300km/#entry4963745

To jak z 16 grudnia są nadal chętni?

taki spot jest dzień pózniej https://www.facebook.com/events/212407705851804/

Edytowane przez Kwinto69

Opublikowano

To jak z 16 grudnia są nadal chętni?

Z mojej strony aktualne :hi:
Opublikowano

Tez będę

Opublikowano

16 grudzien o ktorej i gdzie?

Opublikowano

Stara Gwardia śpi?

Opublikowano

koledzy mówi się ze w Radomiu jest zagłębie handlarzy ale 100% aut jest niegodnych obejrzenia?

szukam a4 b6 1.8t avant w quattro i wiekszosc jest z radomia, po opiniach z fora wychodzi ze nawet nie warto jechać

Edytowane przez Kar El

Opublikowano

koledzy mówi się ze w Radomiu jest zagłębie handlarzy ale 100% aut jest niegodnych obejrzenia?

szukam a4 b6 1.8t avant w quattro i wiekszosc jest z radomia, po opiniach z fora wychodzi ze nawet nie warto jechać

Jak wszędzie z samochodem stary właściciel się cieszy ze sprzedał a nowy że kupił...

16 grudzien o ktorej i gdzie?

zapewne na parkingu pod obi

Opublikowano

koledzy mówi się ze w Radomiu jest zagłębie handlarzy ale 100% aut jest niegodnych obejrzenia?

szukam a4 b6 1.8t avant w quattro i wiekszosc jest z radomia, po opiniach z fora wychodzi ze nawet nie warto jechać

słuchaj ludzi to do konca zycia bedziesz rowerem jezdził :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.