Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, Kwinto69 napisał:

SPOOOOT 27 07 2018 g 19

W pół godziny powinienem się wyrobić :hi:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich, czy ktoś może polecić dobrego gazownika w Radomiu żeby ogarnął 3.0 V6 dobrze  i schludnie? 

Edytowane przez marszal1981

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemaaaa!:)

Krótki epizod z A3 8L i znów wracam do Was z nową A4 teraz już na długoooo ;)

Miło znów gościć tutaj.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:siema::a4fan:

Opublikowano

Ostatniooooo mocno tu pustka wieje :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To fakt..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć chłopaki, nie zaglądałem tu parę lat, pozdrawiam wszystkich którzy mnie kojarzą ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Panowie

Mam takie pytanie, nie chcę bez sensu zakładać nowego tematu bo to pierdoła ale nie mogę znaleźć na forum. Pewnie dlatego że to takie oczywiste :) Chciałem się dowiedzieć gdzie można zobaczyć jaki jest kod silnika? Mam na głowicy wybity kod APU ale na naklejce w bagażniku AWT. Prawdopodobnie była wymieniana głowica tylko pewności nie mam i nie wiem jaki kupić filtr oleju albo inne części do dołu silnika 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Opublikowano

Witam,Panowie czy ktoś miałby chwilkę na oglądnięcia takiego autka,chodzi mi o to czy wart swojej ceny,z góry dzięki.

Pzdr.

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-bex-190-km-s-line-xenon-skory-po-oplatach-CID5-IDvRZXL.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 18.11.2018 o 07:42, Tabasko napisał:

Cześć chłopaki, nie zaglądałem tu parę lat, pozdrawiam wszystkich którzy mnie kojarzą ?

Siemka Wodzu...Ty nadal w Pionkach zyjesz?

Opublikowano
W dniu 3.01.2019 o 19:11, DawidAWT napisał:

Witam Panowie

Mam takie pytanie, nie chcę bez sensu zakładać nowego tematu bo to pierdoła ale nie mogę znaleźć na forum. Pewnie dlatego że to takie oczywiste :) Chciałem się dowiedzieć gdzie można zobaczyć jaki jest kod silnika? Mam na głowicy wybity kod APU ale na naklejce w bagażniku AWT. Prawdopodobnie była wymieniana głowica tylko pewności nie mam i nie wiem jaki kupić filtr oleju albo inne części do dołu silnika 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Pewnie AWT masz tak jak na naklejce.

Dla pewności podaj numer vin wtedy wyskoczy im jaki masz kod silnika i jaki potrzebujesz olej.

Opublikowano

Ktoś się tu zaczał odzywać :) Po Radomiu lata tyle a4 a nie możemy się zgadać jakoś. Ja też wróciłem na forum z nowym autem po krótkiej przerwie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jednak temat umarł :)

jeździ ktoś z Was na Radomską Motoryzacje i ich spotkania w GS?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie znacie kogoś w Radomiu albo okolicach, co by mi szczelność dolotu sprawdził?

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ekipa RFS się postarzała OZiu ???

Opublikowano

no jak? Gdzie tam! a nawet jeżeli to trzeba coś z tym zrobić!:>

Opublikowano

Raczej w Radomiu jest nikły odzew co do spotkań Audi niestety :kwasny:

Opublikowano
W dniu 18.12.2019 o 21:42, mcm napisał:

Ekipa RFS się postarzała OZiu ???

Że co?? ? 
 

Co tu tak dużo reklam?
Co tu się dzieje?
Kiedy był ostatni spot?
Kto jeździ Audi? 

Opublikowano
W dniu 26.12.2019 o 12:18, tomaszu napisał:

Że co?? ? 
 

Co tu tak dużo reklam?
Co tu się dzieje?
Kiedy był ostatni spot?
Kto jeździ Audi? 

też właśnie nie wiem:DD

też dawno tu nei byłem:D

właśnie nic się nie dzieje chyba :think2:

Ja mam jeszcze jedno audi :D

w poniedziałek wracam na trochę do radomia ale spoty chyba w piątku o 19 pod kebabem były :eusathink:?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.