Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pod kolor twojego przyjaciela :gwizdanie:

:polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OZIX zmoje kolory w domu wyszły takie jak chciałam, czy te że tą chałupe malował ???????????

niezbyt rozumiem :kox:

fabry mam z pary i za cholerę nie przypominają tego co chciałem na ścianach :wallbash:

pod kolor twojego przyjaciela :gwizdanie:

:polew:

Ty to chyba chcesz go dogłębnie i staranie poznać :co:

Opublikowano

Ty to chyba chcesz go dogłębnie i staranie poznać :co:

wole nie :no: przepraszam ;( zartowałem :(

:polew: :polew:

Opublikowano

Ty to chyba chcesz go dogłębnie i staranie poznać :co:

wole nie :no: przepraszam ;( zartowałem :(

:polew: :polew:

:bicz: :bicz:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:05_________________________________________________

trzeba było Duluxem malowac :gwizdanie:

Durux to nie do malowania :gwizdanie: ale spoko najwyżej sobie przemaluje :evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:06_________________________________________________WARSZAWA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::hi: :hi:

Opublikowano

:bicz: :bicz:

królu nie bij :polew:

Opublikowano

:bicz: :bicz:

królu nie bij :polew:

albo lanie albo oddajesz kobietę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:bicz: :bicz:

królu nie bij :polew:

albo lanie albo oddajesz kobietę :gwizdanie: :gwizdanie:

lanie

Opublikowano

:bicz: :bicz:

królu nie bij :polew:

albo lanie albo oddajesz kobietę :gwizdanie: :gwizdanie:

lanie

ok a kobieta czy :a4fan: :?:

Opublikowano

ok a kobieta czy :a4fan: :?:

oddał bym a4 ;( [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:35_________________________________________________to tylko b6 :polew:

Opublikowano

ok a kobieta czy :a4fan: :?:

oddał bym a4 ;( [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:35_________________________________________________to tylko b6 :polew:

Królowa Cie oceni :notworthy:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:43_________________________________________________KOCHANI MOI TO JAK ROBIMY Z PIŁĄ?:)

Opublikowano

no zaliczke trzeba puścić

a Ty masz wolne miejsce, czy jedziesz z kobitą ?

mogę Cię zabrać :gwizdanie:
Opublikowano

a Ty weźmiesz mnie??:)

Opublikowano
  • Autor

a Ty weźmiesz mnie??:)

weź Michała nad resztą się pomyśli :wink4:
Opublikowano

a Ty weźmiesz mnie??:)

weź Michała nad resztą się pomyśli :wink4:

Jak obieca mi że dostanę od niego to co będę chciał :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a Ty weźmiesz mnie??:)

weź Michała nad resztą się pomyśli :wink4:

Jak obieca mi że dostanę od niego to co będę chciał :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

na trzeźwo pewnie ci nie da ale na zlocie pewnie będziemy nagrzani więc możesz robić co chcesz, gorzej jak ciebie ktoś dopadnie :polew:
Opublikowano

a Ty weźmiesz mnie??:)

weź Michała nad resztą się pomyśli :wink4:

Jak obieca mi że dostanę od niego to co będę chciał :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

na trzeźwo pewnie ci nie da ale na zlocie pewnie będziemy nagrzani więc możesz robić co chcesz, gorzej jak ciebie ktoś dopadnie :polew:

hmmm grozisz mi:D??

JAk to masz być Ty to się zgadzam :polew: :>[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:24_________________________________________________dziś nie mam piwa!!

aż mam telepkę![br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:24_________________________________________________Ludzie w Radomiu jest burza?! Bo widzę przez okno jak z naszej krainy idzie burza :?:

Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

chcę złotą rybkę :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

chcę złotą rybkę :gwizdanie:

ale na talerzu ?
Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

chcę złotą rybkę :gwizdanie:

ale na talerzu ?

nie taka na talerzu nie będzie spełniać moich marzeń :gwizdanie:

no to za chwile będę miał burze :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.