Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to? To ja mam zamiar mieć zgona :tongue4::polew:

szkoda że mnie wtedy nie będzie przy Tobie:([br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:15_________________________________________________do 22 płacimy za Piłę!!

hmm czy dobrze słyszałem że w przyszły weekend pijemy u kovala??:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to? To ja mam zamiar mieć zgona :tongue4::polew:

szkoda że mnie wtedy nie będzie przy Tobie:(

oZiu też załuje :polew:

Opublikowano

Wiedziałam że się zgodzisz, bardzo słuszna koncepcja :>

Przyjadę rano do Ciebie i postawimy Cytrynę na parkingu. W tamtą stronę też mogę być kierownikiem jak będzie trzeba. :kox:

Trzeniu, zapraszamy Kraków na spota. :naughty:

Kaśka, czy myślisz, że znajdę jeszcze jakieś dary w samochodzie?? :decayed:

Opublikowano

ciekawe Michal czy Brynia sie zmiesci tez na tylnej kanapie swojego wozu

Opublikowano

dacie radę :good: Będę trzymał kciuki :polew:

Opublikowano

ciekawe Michal czy Brynia sie zmiesci tez na tylnej kanapie swojego wozu

W Tomkowej Cytrynie się zmieściłam :> :> :> :>

Tomaszu w 1-szą strone jadę ja, zrobię wam jazdę :evil: :evil: :evil: :evil:

odzim , zawsze mozna wykorzystać przestrzeń bagażową :gwizdanie:

Tomaszu , przekonaj ją cobyś Ty prowadził , aczkolwiek nigdy z Aneczką nie jechałem ale z opowieści to wygląda jak dla mnie niezbyt fajnie :gwizdanie:

Opublikowano

Kaśka, czy myślisz, że znajdę jeszcze jakieś dary w samochodzie?? :decayed:

Nie sądzę, ale kto wie :)

Opublikowano

Tomaszu w 1-szą strone jadę ja, zrobię wam jazdę :evil: :evil: :evil: :evil:

Ok, pod warunkiem, że mogę być Twoim pilotem. :naughty:

Opublikowano

źle zrobiłeś pisząc że chodzi o mnie bo nie przyjadą wtedy :naughty::decayed:

Opublikowano

źle zrobiłeś pisząc że chodzi o mnie bo nie przyjadą wtedy :naughty::decayed:

Odczekamy i wyślemy zaproszenie jeszcze raz. :decayed:

Bryniu, chodzi mi o to, żebym siedział na przednim fotelu. :decayed:

Opublikowano

Michał czyżbys się bał jazdy ze mną? :gwizdanie:

Tomaszu mam navi, ale skoro sie upierasz, ok :> :>

tak, mam uraz psychiczny jezeli chodzi o szybką jazdę :naughty:

Opublikowano

zrobicie dziś 3 5 0?:)

Opublikowano

zrobicie dziś 3 5 0?:)

ja już wysiadam z tego przedziału

BRY NOC :hi:

Opublikowano

zrobicie dziś 3 5 0?:)

No przecież tu jesteś, więc zrobi się więcej. :decayed:

Opublikowano

ja sie nie boje jazdy czekam na nia ale zebym sie nie rozczarowal aniu

Opublikowano

zrobicie dziś 3 5 0?:)

No przecież tu jesteś, więc zrobi się więcej. :decayed:

dziś mnie zawiodłeś... cmokaj !

Opublikowano

hyyyyyyyyyy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli: no nie wiem :mysli: :mysli: :mysli:

Wiedziałem... :disgust:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja sie nie boje jazdy czekam na nia ale zebym sie nie rozczarowal aniu

nie martw się, dzisiaj marnym 1.9 TDi :wink4: :wink4: :wink4: zrobiłam zarąbisty czas, a co dopiero moje kochane 1.8 TQ

no chyba że mnie coś będzie rozpraszać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tomaszu za kolano cię będzie trzymał :decayed:
Opublikowano

ja sie nie boje jazdy czekam na nia ale zebym sie nie rozczarowal aniu

nie martw się, dzisiaj marnym 1.9 TDi :wink4: :wink4: :wink4: zrobiłam zarąbisty czas, a co dopiero moje kochane 1.8 TQ

no chyba że mnie coś będzie rozpraszać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko że teraz będziesz miała większe obciążenie a nie +40kg!

Opublikowano

tomaszu za kolano cię będzie trzymał :decayed

heh po to sie pewnie chce wbic na przedni fotel :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.