Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Michał widziałem Cię dzis jak wyjezdzałeś z Firleja :) , i jeszcze stałem zaparkowany w lasku obok srebrnej B5 z naklejką klubową :a4fan:

No patrz, a ja Ciebie nie dostrzegłem :embarrassed: ,ale jutro sie do Ciebie na myjnie wybieram :gwizdanie:

Ten lasek w świeto zmarłych przezywa niezłe oblężenie,nie mówiąc już o tej wąskiej uliczce :D

mokom69 , dobre miejsce na spocik w przyszłym roku ;)

Gofer, widziałem Cię dzis na Kieleckiej ok 15-ej,nie miałem CBika bysmy pogadali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przy ul.Wapiennej jadąc ul.Wolanowską skręcasz w prawo za aresztem na Cerekiew i jakieś 500 m po lewej stronie koło lasku tam jest tor Motocrosowy. jeszcze raz odsyłam do lektury strony na której można znaleść w aktualnościach więcej.Pozdawiam

http://www.scigacz.pl/Motocross,w,Radomiu,powraca!,4136.html

/a to nawszeki wypadek jakby się stronka nieotwierała kopia ze stronki/

Motocross w Radomiu powraca!

2007.10.30 Informacja prasowa

Radomskie Towarzystwo Motocyklowe serdecznie zaprasza na wyścigi o Puchar Prezydenta Miasta Radomia, które odbędą się dnia 04.11.2007 na torze motocrossowym „Radom" (Radom, ul. Wapienna). Zawody te zostaną rozegrane z okazji otwarcia toru motocrossowego „Radom" oraz 15-lecia istnienia Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego. Przewidujemy, że podczas wspaniałej rywalizacji sportowej weźmie udział około 100 zawodników.

Nagroda główna w klasach "OPEN LICENCJA" oraz "OPEN AMATOR" to wycieczka do Grecji lub na Wyspy Kanaryjskie! Dla pozostałych uczestników wyścigów - puchary, dyplomy i wiele cennych nagród rzeczowych. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Wystartować może każdy (trzeba spełnić minimalne wymagania określone w regulaminie zawodów). Będzie podział na klasy dla zawodników licencjonowanych startujących w Mistrzostwach Polski oraz zwykłych amatorów. Wyścigi quadów zostaną podzielone na klasy 2k i 4k.

Organizator:

Radomskie Towarzystwo Motocyklowe

ul. Limanowskiego 95E

26-612 Radom

tel./fax: (0-48) 340 44 80/21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jednak nikogo nie bylo w piatek na parkingu... A no to ja sie pochwale, ze bylem SAM. Stalem tam 45min, bo akurat znajomego spotkalem i nic, zadne A4 nie podjechalo. :bicz3:

Licze na to, ze jakos sie to odbije nastepnym razem... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :decayed: to może jakaś konkretna inicjatywa? Więcej Audiczek może by się dało załatwić więcej chętnych bo jak narazie z tego co widzę to kiepsko jest :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam też byłem na Motorkach ale rano na treningu w godz.09.00-10.45 robi wrażenie i też nikogo z klubowiczów niespotkałem a wypatrywałem intensywnie Audiczek :a4fan:póżniej niestety już niemogłem przyjechać /rano naszczęście niepadało/ pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...