Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie kochani, przeprowadzam sie do Warszawy. Ale spokojnie spokojnie. Jak bedzie jakis spot w Radomiu to przyjade. :drunk: :th: :decayed:

Janusz, Gdzie i kiedy beda zdjecia z pasterki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Flyer, taaa. Poki co klimatyzuje sie w Wawie. Mysle, ze niedlugo zbiore sie na jakis warszawski spot.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 10:32 _________________________________________________Halo, wygineli wszyscy czy co? :decayed:

Mokom, w które weekendy jeździsz do Lublina? 17go zbieram się tam na spot, może i Ty dołączysz? A może w najbliższy weekend zawitamy tam w jakimś klubie? :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu pasują mi piątki i poniedziałki. Tylko czy oprócz nas to zagląda ktoś jeszcze na ten wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, powoli się zbierze mocną ekipe. :decayed:

Moja propozycja jest taka:

Piątek 15go lutego, godzina 17:00, miejsce stałe

Są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz w morde. A reszta co? Ja wiem, że bez Bryni to nie to samo, :naughty: ale możnaby się spotkać na "papieroska" i chwile pogadać. Kto chętny na wyznaczony termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przesunąć termin spota o godzinę do przodu, czyli:

Piątek, 15go lutego, godz. 18:00

Zapraszam wszystkich. Ja będę akurat blisko, więc podjadę na parking, nawet jeśli miałoby nikogo nie być..[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 20:13 _________________________________________________gofer, a co teraz ujeżdżasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdroszcze Ci tych nart. Niewykluczone, że i ja w tym miesiącu skocze na kilka dni pojeździć. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Bryniu czy już mówiłem czy nie (nie chce mi się zaglądać na poprzednią stronę), ale zazdroszczę Ci tych nart jak cholera. Z drugiej strony może zamiast zazdrościć to powinienem wsiadać w auto i jechać... :mysli: Gdyby nie kwestia ekonomiczna to już bym chyba tam był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.ARY, przyjedziesz w piątek? My to chyba sie jeszcze ani razu nie widzieliśmy.[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 16:24 _________________________________________________Czyżby wszystkich sparaliżowało w piątkowy wieczór? Jak jechałem przez słowackiego to samochody się tłukły jak zabawki. Za to w nocy dowaliło pięknego, świeżego śniegu. Trzeba było to wykorzystać.. :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...