Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast pić razem tyskie to przyjedźcie na stałe miejsce wieczorem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

cześć :)

Bedę u rodziców na długi weekend w okolicach (Zwoleń, Kozienice) - taki jest plan.

Plan też jest taki że będę w Radomiu odwiedzić znajomego - może piątek lub sobota,

w środę wieczorem tylko przejazdem w Radomiu wieczorem 19-20

w niedzielę ok południa wracam do Poznania - więc nie dam rady na ten drugi termin ;)

A chętnie poznam kogoś z moich stron rodzinnych osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin, weekend spędzam w Lublinie, ale w czwartek czy w piątek pewnie będę w Radomiu, więc można zrobić jakiegoś małego spota. Mój nr kom. znajdziesz w A4 Assistance, poza tym będziemy jeszcze w kontakcie na forum. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty walisz komplementy, a mój Ł płaci za wizyty w SPA :>

Bardzo dobrze ... od czegoś musi być mąż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin, weekend spędzam w Lublinie, ale w czwartek czy w piątek pewnie będę w Radomiu, więc można zrobić jakiegoś małego spota. Mój nr kom. znajdziesz w A4 Assistance, poza tym będziemy jeszcze w kontakcie na forum. :th:

Nie wykluczone, że Lublin też odwiedzę ...

btw. czy do assistace nie jest dostęp for A4-klub members only ?[br]Dopisany: 19 Maj 2008, 23:25 _________________________________________________cześć :)

Czy jutro wieczorem w Radomiu ktoś chętny na herbatkę gdzieś ?

czy ktoś mógłby podesłać mi numer na PW do Tomaszust ... pewnie

jutro bedzie jechał przez Zwoleń to mógłbym z nim małego spocika tam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że mnie jutro nie ma w Zwoleniu, stykli byśmy się na małe :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin, jestem już w Radomiu. Szkoda, że w weekend nie otwierałem kompa i nie widziałem Twojego posta. Wieczorkiem można coś wykombinować, będziesz w R-miu? Podeśle Ci moj nr na PW.[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 18:24 _________________________________________________Pasuje komuś pospocić w tym tygodniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje :naughty:

Piątek, 18:00? Komuś jeszcze pasuje?? :naughty:[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 12:53 _________________________________________________Ok, a czy komuś pasuje ten tydzień? Propozycje są dwie, a właściwie dwie i pół: :decayed:

  • Czwartek, 05.06.2008, godz. 18:00
  • Niedziela, 08.06.2008, godz. 18:00
  • Propozycja trzeciego terminu należy do Was. :)

No i, no i..? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj pod moim wydziałem na PL stała B5 w sedanie srebrna WR 2###A naklejka klubowa na klapie i alu 17'', znak szczególny progi pomalowane w kolor :wink4: Kto to? przyznać się. W temacie spotkania na drodze foto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj pod moim wydziałem na PL stała B5 w sedanie srebrna WR 2###A naklejka klubowa na klapie i alu 17'', znak szczególny progi pomalowane w kolor :wink4: Kto to? przyznać się. W temacie spotkania na drodze foto :tongue4:

He he mokom zostałes namierzony i sfotografowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he mokom zostałes namierzony i sfotografowany :decayed:

Chyba się nie obrazi za tą fotkę co? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna B5 z progami w kolorze nadwozia to będzie mokom - dziś razem balowaliśmy. Łomatko, rano trzeba wstać na egzamin. Dobranoc.

Pozdrawiam. :)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 02:26 _________________________________________________Proponuję spontanicznego spota jutro (a raczej już dziś, tj. piątek) o godz. 18:00. Przyjeżdza do nas kolega Pepin, więc dopasujmy się do niego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spontanicznego spota jutro (a raczej już dziś, tj. piątek) o godz. 18:00. Przyjeżdza do nas kolega Pepin, więc dopasujmy się do niego. :)

Toomek, mam tfóoy telefon ;) - miałem po drodze jeszcze spotkać sie z jacue z Łodzi, ale nie wiem co z tego wyjdzie,

wiec proponuję, że wyślę Ci smsa albo zadzownię jak będę wyjeżdzał z Poznania - wtedy w Radomiu będę +4h

I mogę się spotować ...

Wyjeżdzam po południu .. jak sie wyśpię i spakuję z Bachorami ;) .. sądzę że w Radomiu byłbym ok 19-20 (choć jacue pisał ze w piątki są korki w Strykowie), wjeżdżam od strony Potworowa

PS.

Właśnie znalazłem coś dla nas, szukając rozrywek dla moich Bachorów ;)

http://kozienice.dt.pl/news.php?id=5471

4 lipca jest TAXI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, ok, przyjadę. Mokoma też ściągnę. Pepin jak dojedzie to tyż bedzie piknie. No to do 18:00...

27.06.2008 (dziś się znaczy), parking Elea przy ul. Grzecznarowskiego, godz. 18:00 - krótki spot. Zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę jakoś przed południem w Radomiu, telefon do mnie ma tomaszust,

jeśli ktoś z Was jest w Radomiu i może mieć jakoś przerwę w szkole, pracy, spaniu to niech coś napisze/dzwoni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...