Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. :hi: Niedawno stałem się posiadaczem a4 b5 czy można się gdzieś ustawić i pogadać o tym modelu bo trochę mam pytań :kox:

Panowie jestem za.

Może jakaś propozycja terminy:)

terminy napięte jak plandeka na Żuku :wink:

Byłem w Marshall. Sporo mają felg. Opon już nie wspomnę jaki ogrom. Felgi upatrzone 17" . Wołają 1100, a z oponami 2tys ewentualnie mała negocjacja. Kwestia, że malo kompletów opon jest bardziej dwa różne bieżniki.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Marshall. Sporo mają felg. Opon już nie wspomnę jaki ogrom. Felgi upatrzone 17" . Wołają 1100, a z oponami 2tys ewentualnie mała negocjacja. Kwestia, że malo kompletów opon jest bardziej dwa różne bieżniki.

A nie rozglądałes sie za używanymi felgami ? Za 1100 moźna już dostać dobre kółka, zwłaszcza w 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany

DEv dziś problemy z firmowym autem, może jutro cośik lookne, co z VIN >>???

niestety niezbyt pochlebne opinie o tym miejscu słyszałem,

ale sprawdzić warto osobiście,.


Kwinto, chyba dawno żukiem nie jechałeś, bo jak ja nimi jeździłem to zazwyczaj wisiała jak cholera,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek może znajdę chwile na jakiegoś spota... [emoji41]

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W ostatnim tygodniu stałem się posiadaczem Avanta 1.9 AJM ;) Chętnie jak tylko ogarne autko podjade na jakis spot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal własne ze używane felgi tyle wołają tam . Opony kupuję nowe . Można by zrobić spotkanie w weekend.

PS. Ładne dziewczyny Jeżdżą audicami w Radomiu zauważyłem ?

przznawac sie Kto jeździ audica czarna kombi z RÓŻOWYMI felgami ????

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany

DEv dziś problemy z firmowym autem, może jutro cośik lookne, co z VIN >>???

niestety niezbyt pochlebne opinie o tym miejscu słyszałem,

ale sprawdzić warto osobiście,.

Kwinto, chyba dawno żukiem nie jechałeś, bo jak ja nimi jeździłem to zazwyczaj wisiała jak cholera,.

To fakt dawno nie ale na pace wujas miał ławeczkę i na zime dociążany oj latało się :kox:

Wiosna wiosna :hi: czas filtry wymienić z oliwką Paczka od Dzika in da house :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W ostatnim tygodniu stałem się posiadaczem Avanta 1.9 AJM ;) Chętnie jak tylko ogarne autko podjade na jakis spot ;)

W Radomiu spoty A4-klubu to rzadkość... teraz to może raz w roku... praktycznie ich nie ma - została tylko nazwa tematu.

Podjedz na Radomską Motoryzacje w piątki na OBI od 19:00, jestem czasem co tydzień, czasem co dwa - są głównie auta z grupy VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jeszcze o vag radom i sporo aut tam widziałem. Moze pokazało się w Radomiu kilka nowych a4 ;) Może warto spoty zreaktywować za jakiś czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jeszcze o vag radom i sporo aut tam widziałem. Moze pokazało się w Radomiu kilka nowych a4 ;) Może warto spoty zreaktywować za jakiś czas ;)

Brawo ty :oklasky: Jestem za :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ogarnac przede wszystkim:

- usunąć drganie które występuje między 2700-3300 obrotów.
- Spasowac lepiej Fmic i zalożyć kratki
- Wystroić auto na nowo (bo program który jest, jest totalnie nie spasowany)
Wtedy bede mógł śmiało pochwalić się autkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jeszcze o vag radom i sporo aut tam widziałem. Moze pokazało się w Radomiu kilka nowych a4 ;) Może warto spoty zreaktywować za jakiś czas ;)

Brawo ty :oklasky: Jestem za :a4fan:

Ja również jak najbardziej. Zawsze lepiej pogadać na żywo:) Może na 9 albo 8 kwietnia by komuś pasowało? A co to jest Radomska motoryzacja?

Co do opon to kupiłem ostatnio do mojej firmy apollo i jak na razie sobie chwalę:) Za sztukę 190zł i do tego jak przebiję to wyliczają mi różnicę bieżnika od nówki, dopłacam tą różnicę i dostaję nową:) Gwarancja na 2 lata i przynajmniej 2 serwisy muszę zrobić w roku za darmochę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: no spoko to kilku by sie uzbierało :a4fan:


Otatnio widuje b 5 przedlift granatowy na Dzierzkowskiej a drugiego polift srebrnego na Piastowskiej z wlepkami na klapach :yeah:


Dzisiaj filtr paliwa z 96 roku został wymieniony na nówkę sztukę :dance2: na urodziny dostał cały zestaw filtrów z oliwą :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam u siebie zrobiony BiXenon i niestety padł mi chyba elektromagnes w jednej lampie. Czy ktoś wie gdzie w Radomiu są w stanie mi to naprawić??

Ewentualnie jeszcze zapytam czy którys z kolegów zajmuję się dorabianiem kluczyka już dociętego?? Mam kluczyk docięty ale musze zakodować Immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie jakoś w przyszłą sobotę (9 kwietnia) by komuś pasowało?:)

Co do elektryki w furze niestety też nie znam nikogo ogarniętego...:/ Z kluczykiem to nie wiem czy przypadkiem bym na Twoim miejscu nie podjechał do Firleja przy skrzyżowaniu Wałowej i Podwalnej ale nie wiem czy da radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na okulickiego :) Powiedział około 150 zł więc sensowna cena. Teraz czas na strojenie auta.

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...