Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

DOBRY! Potrzebuję na jutro jakiegoś osiłka do przeprowadzki u siostry. Ktoś jedzie? Będzie flacha, będą śledzie. Impreza z noclegiem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

siostra wolna czy zajęta bo nie wiem czy brać urlop :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:

jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

tylko astre 3

a to teraz astrą pomykasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze :decayed:[

25 tysięcy?? Nie za dużo?? :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:

jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

tylko astre 3

a to teraz astrą pomykasz

nie nie to brata;) ale jak się nie będzie chciała sprzedać to opitole swój;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:

ty no klient widzi fure na alle.. cenę również, podoba mu się rezerwuje auto ( tego już nigdy nie zrobię) przyjeżdża ogląda

wszytko ok. furka się podoba, chce podjąć decyzje na spokojnie i obiecuje zadzonić następnego dnia rano.. i co? dostaje sms-a :wallbash: że jednak nie bo cena..treść już nie przytoczę choć nadawała by się do strefy śmiechy :polew:

jak z dziećmi :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba brać poprawkę i się nie przejmować tym co gadają, bo każdy pier**li coś innego, a większość to "fachmani" lub przyjeżdżają z pseudo ekspertami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba brać poprawkę i się nie przejmować tym co gadają, bo każdy pier***i coś innego, a większość to "fachmani" lub przyjeżdżają z pseudo ekspertami :cool1:

i to dużą, tylko nie rozumiem poco robić oględziny fury której się nie chce kupić :mysli: masa energii psu w dupe :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś taki przypadek klienci przyjechali oglądali z pl godziny gadali gadali i w końcu powiedzieli ile mają kasy na auto myślałem że parsknę śmiechem (mieli 2/3 ceny) :wallbash:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________myśleli że przyjadą pomarudzą i od razu 30% poleci w dół :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są i tacy zawodnicy :wink4:

no moi.. obejrzeli wszytko ok, potargowaliśmy się odrobinę no ale chcieli się przespać :gwizdanie: a rano sms, w sumie miał racje że nie zadzwonił bo bym go wyśmiał :polew:

ale jebał to pies są inni zainteresowani, tylko k**wa nie wiem po co ich odsyłałem przez zeszły tydzień :wallbash:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________

myśleli że przyjadą pomarudzą i od razu 30% poleci w dół :confused4:

moi nawet nie marudzili bo nie znaleźli nic o czym nie powiedziałem przed :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...