Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

No tak... nie byłem, bo:

po1 - robicie spota raz na 4 miesiące...

po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie...

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum...

Teraz już chyba będziesz wiedział, gdzie są spoty, prawda? Pamiętaj, żeby się nie wstydzić podjechać do beemek. :wink4:

Spoty są ostatnio nieregularnie, bo stara gwardia się postarzała. :D Ale dzięki, m.in. Tobie spoty znów mogą wrócić do normy, mimo tego, że już nie ma Fregaty. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

wrócę do tematu inspekcji u mnie się świeciła jak kupiłem po odłączeniu baterii na jakiś czas bo malowałem podstawowe pod nią skasowała się sama i wszystko gra :hi: a widze że kolega Kesu

niestety ale nie dziala robiłem tak wallbash wallbash

pytałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9971.0 i jeden z moderatorów napisał że tylko vag thumbdown

można liczyć na czyjąś pomoc? hi hi

ma ten sam rocznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Mam pytanko:) gdzie w Radomiu można ogarnąć felgi ?? żeby wyglądały jak nowe ma ktoś jakiś sprawdzony zakład?? i jak z kosztami mniej więcej??

Pozdrawiam:)

dzwoń na tel w podpisie,.

pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

No tak... nie byłem, bo:

po1 - robicie spota raz na 4 miesiące...

po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie...

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum...

jak bys 3-2 lata temu tu zaglądnął to zobaczył bys ile by trzeba czytac jak np z 2 dni bys opuscił bez zagladania na forum , na spot przyjezdzało do 11sztuk audi a4 i nawet posiadaczki i symatyczki audi były z nami a jak był spot bez aut to wracalismy na czworaka ze spotu ,ale to juz było i nie wróci w tym skladzie co był , mozesz zawsze próbowac rozkrecic nowy skladzic , pozdrawiam

ps jak ktos chce skorzystac z pomocy gdzie niezbedny jest vag ,prosze na pw -dam rade rozwiązac sporo rzeczy -diagnostyka ,adaptacje ,kodowania tyle ze tdi, benzynami sie nie zajumje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dokładnie o to mi chodziło :)

a jeżeli chodzi o felgi to Przemek z vagów ''jeżdzi czarną B5 avantem'' on ogarnie robotę...:)

Siemka jak byś mógł na priv jakiś namiar rzucić na niego bo nie mogę ogarnąć go na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dokładnie o to mi chodziło :)

a jeżeli chodzi o felgi to Przemek z vagów ''jeżdzi czarną B5 avantem'' on ogarnie robotę...:)

Siemka jak byś mógł na priv jakiś namiar rzucić na niego bo nie mogę ogarnąć go na tym forum

poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam ładnego polo 2000-2001 rok moze byc 3 drzwi najlepiej 1,4benzin

Kolega ma Polo 2003 5d srebry. Kiedyś przebąkiwał, że mógłby sprzedać. Zapytam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny piątek?? oczywiście chodzi mi tu o 23.12.2011 :decayed:

Jestem za! :th:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:22_________________________________________________Rodzice sprzedają Passata: http://allegro.pl/show_item.php?item=2005102857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...