Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Pany.

Pomogłby m ktoś jutro z rana dwa Autka dokładnie obejrzeć?? Pod względem mechanicznym i macharski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo! - PaczTo.pl

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Urodziny masz? - PaczTo.pl :whistling:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

ostatnio mini spoty spontany trafiają mi się na myjce na potoku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Taxi srebrna strzała:hi:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

2 tygodnie temu cabrio i avant czarny b 6 :kox:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

wczoraj upalali na akademickim juwenalia ale mały ten plac dosyć nudne przejazdy

nissan był dosyć ciekawy

DSC_0165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by sie ktoś pytał to zmieniłem nick na taki jaki mialem kiedy zakladałęm moje pierwsze konto w 2008 roku..... kidyś micam-teraz Bielun22...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

taka sytuacja

DSC_0169.jpgwytrwały jest widzę koleś długo już nim lata:cool1:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

no i po głośnikach w półce nigdy wiecej używek posypały się po miesiącu a jak dzisiaj podniosłem :facepalm: wyprute na około. Zapodam chyba te ale nie miałem styczności z tą firmą i chyba wejdą:eusathink:

2 sztuki GŁOSNIKI HERTZ DCX 170.3 - niski profil (3278849638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

taka sytuacja

http://s16.postimg.org/ow6edd69t/DSC_0169.jpgwytrwały jest widzę koleś długo już nim lata:cool1:

J

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

no i po głośnikach w półce nigdy wiecej używek posypały się po miesiącu a jak dzisiaj podniosłem :facepalm: wyprute na około. Zapodam chyba te ale nie miałem styczności z tą firmą i chyba wejdą:eusathink:

2 sztuki GŁOSNIKI HERTZ DCX 170.3 - niski profil (3278849638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja miałem hertz w drzwiach i byłem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo w media też tak twierdził albo infinity :naughty: te hertz'e maja w takiej samej cenie co w necie:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo w media też tak twierdził albo infinity :naughty: te hertz'e maja w takiej samej cenie co w necie:slina:

oblukaj głośniki firmy Helix ja miałem i powiem Ci ze jakosc dzwieku za***ista a cena cos koło 230 zł....dwudrozne ..z czystym sumieniem polecam...w media je znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Dzięki jutro będę jechał na Neptuna to wstąpię do media :hi:

tak wygląda membrana po dwuch miechach od zakupu z odzysku z jakiegoś angola :doh:

DSC_0172.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś przesyłkę z ITD - informacja o wykroczeniu popełnionym samochodem, który w tym samym dniu sprzedałem. Oczywiście odsyłam umowę kupna/sprzedaży z danymi nabywcy (nabywca z Ukrainy). :decayed:

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - w kopercie nie było zdjęcia. Czy ITD może nałożyć mandat bez przesłania zdjęcia z fotoradaru? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chyba nikt nie przysyla zdjecia :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede koło 15 czerwca w Polsce :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasowało by spocic sie w nastepny piatek czyli 7 czerwca? co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę popołudniu na myjce na potoku :wink:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

VAG-Racing.pl • Zobacz wątek - Audi S4 B5 3,0 Biturbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś przesyłkę z ITD - informacja o wykroczeniu popełnionym samochodem, który w tym samym dniu sprzedałem. Oczywiście odsyłam umowę kupna/sprzedaży z danymi nabywcy (nabywca z Ukrainy). :decayed:

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - w kopercie nie było zdjęcia. Czy ITD może nałożyć mandat bez przesłania zdjęcia z fotoradaru? :eusathink:

tak te k**wy postępują,jak będziesz chciał je zobaczyć to musisz się pofatygować i jechać do ich centrali w Wawie , ale w Twoim przypadku mogą Cię cmoknąć w pompkę, kopia umowy załatwia sprawę. Można dać dane "wujka" z Zimbabwe:decayed: ale gdzieś czytałem że to już poprzez ambasady załatwiają, w co nie chce mi się wierzyć:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...