Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

heheheh odzim, Ty tylko o jednym :decayed:

siemanko chlopaku :wink4:

tzn że z nim wszystko OK

Ozix strasznie mi przykro, że Cię już ktoś ,,przymocował" do zderzaka- chciałam być oryginalna ;(

Trudno, w takim razie bierz mcm-a

OK ide na to a co tam :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak omijalem korki bylem przejazdem na mineralnej to wstapilem zobaczyc co sie dzieje w swiecie tuningu :)

a jak przyszłe pokolenie:D??

zdrowe , wlasnie z powodu tego pokolenia zonka musiala cała garderobe zmienic a to kosztowalo dzisiaj ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty się nie za bardzo zagalopowałes :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

No fakt , trochę mnie poniosło, ale to z zazdrości :decayed:

zdrowe , wlasnie z powodu tego pokolenia zonka musiala cała garderobe zmienic a to kosztowalo dzisiaj ;(

Trzeba było sobie to zrekompensować wizytą u Witka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sobie to zrekompensować wizytą u Witka

dokladnie :> :> :>[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:53_________________________________________________ponawiam zapisy na prison break 4 pisac mi na pw kto chce to na spota w piatek nagram bo mam juz wszystkie odcinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę :wink4:

pamietam o tobie , ale pisałem za na pw zeby nie bylo ze kogos omine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.I.P.

Ogłaszam że temat spoty Radomskie PADŁ !![br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________503 moje :P

jak to padł bo co :?:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________fakt że jesteśmy ostatnio trochę zajęci ale nadrobimy oZiU :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze król po 500-ce zgarnia wszystko :tongue4:

takiemu to dobrze :gwizdanie:

no spoty radomskie ostatnimi dni cienko ida.. :tongue4: szkoda ze nie mogłem byc przy 500-ce ale sila :drunk: wyzsza :kox:

ale moze wróci forma z przed tygodnia :kox:

do zo ba jutro o 11 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam was, bo nie mam siły. Walnę tylko jednego, honorowego posta i uciekam spać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Dzień 0 7;20 :> :> :>

ja się spało???

spoko 1 raz obudziłem się o 5.30 co pociągnęło za sobą konsekwencję zaspałem :wallbash: :wallbash: wybiłem z domu jak popierdzielony i pod pracą zauważyłem że nie mam portfela i dokumentów żadnych panika była ale brat ogarnął temat i wie gdzie mój portfel jest :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 07:36_________________________________________________Witaj wieelka OOOOoooooooooooo KRÓLOWO :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose: :rose:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Królu :> :> :> :> :>

ja wczoraj usnęłam tak szybko, ze nawet nie pamiętam jak do łózka dotarłam :rolleyes:

Dzisiaj ta pogoda mnie dobija, jedna kawa rano to zdecydownie za mało :confused4:

Mam nadzieję że popołudnie będzie lepsze :rolleyes:

no bo Cię przytulę :D znaczy w myślach tak ładnie na poprawę humoru no i pogłaszcze poczochram itp itd :D[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 07:49_________________________________________________u mnie rano słońce dawało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix, dopiero teraz doczytałam, jaka mamy wspólną znajomą?

tzn widziałem u Ciebie na NK i goldenL Magdę Karwat ;p[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:04_________________________________________________bo108-d.jpg dla naszej Królowej :gwizdanie: :gwizdanie:

Poddani :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Madzia mnie angielskiego uczyła :>

Dzieki za kawiatuszki, śliczne :>

aha:P no to chyba jakiś czas temu bo już jej nie ma w radomiu :P

Kwiatuszki zawsze i codziennie dla Ciebie :embarrassed: :embarrassed:

Przecież Królowa nie może chodzić po ziemi ani niczym innym tak po prostu po płatkach ma chodzić !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...