Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja dziś też posiedze:)

otwieram leszka i mam nadzieję że sam nie jestem... :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:17_________________________________________________Bryniu ankiety kozackie :polew: :polew: :polew: za to czekoladki smaczne:)

każde następne będą moje jeżeli tylko będziesz potrzebowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

KUFA!!! ZAKOCHAŁEM SIĘ!!! !!!! ja pitole :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: właśnie wróciłem IMPREZA nowa kox!!! za***iste auto kupcie mi to wam zrobie

1 000 000 stron w tydzień :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już kumam...:D

zbyt ciężki dzień by kumać

OZIX prostym językiem dla PROSTEGO CHŁOPA proszę pisać :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:35_________________________________________________po ciężkim dniu w polu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:42_________________________________________________a i jeszcze jedno najwazniejsze polecam RANIGAST MAX prawda Anno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaczyna boleć ucho :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaczyna boleć ucho :disgust:

No to nieźle Ci to picie wychodzi, jak nie gardło :decayed: , to teraz ucho... :kox:

sypie nam się kolega- starość nie radość :tongue4:

coś w tym jest :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaczyna boleć ucho :disgust:

No to nieźle Ci to picie wychodzi, jak nie gardło :decayed: , to teraz ucho... :kox:

to nie od picia pinki tam zagościł na stałe ;/ :D podpoiłem płytę :D zrobiłem 2 gniazdka :D płyta działa :kox: woda gotuje się w niecałą minutę :D

hej ale nasmarowaliscie dzisiaj

elo[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________idę sobie skonfigurować auto :D[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________120k nowe wrx;/ 265KM;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ale nasmarowaliscie dzisiaj

nie ma lipy..rano dobrze poszło...teraz po cięzkim dniu już co niektórzy wypompowani :gwizdanie:

no..........., ale jeszcze piszemy resztkami sił :rolleyes:

i tam ja jestem podniecony płytą piwem i uchem mcm-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tam ja jestem podniecony płytą piwem i uchem mcm-a

dobrze ze tylko uchem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:24_________________________________________________oZiu i jak sprzedajesz audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tam ja jestem podniecony płytą piwem i uchem mcm-a

dobrze ze tylko uchem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:24_________________________________________________oZiu i jak sprzedajesz audi?

no poważnie o tym rozmyślam ;) może jakaś firma i lising na razie czytam o tym airbusie co spadł robią wielkie halo na cały świat z tego a w wypadkach drogowych codziennie ginie więcej osób [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________pincet szesnascie moje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje, Twoje, wszystko Twoje :chytry:

hmm no nie wiem Brynia na ten przykład nie jest moja :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:35_________________________________________________

Ozix, ja na swoje auto wystawiam FV i z leasingiem nie będzie problemu :naughty:

no tylko na razie zbytnio mi się firmy nie opłaca zakładać ale będę pamiętał:D i nie wiem czy nie wolał bym czegoś troszkę mniejszego na warszawę lepsze by było :P jutro nie jadę na rano do pracy bo mam kolosa a jak po nim pojadę to bankowo ze 20 min co najmniej będę szukał miejsca na swoją lochę [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________

Ozix, ja na swoje auto wystawiam FV i z leasingiem nie będzie problemu :naughty:

TY to mogła byś mi właściwie odstąpić go za 1,22 PLN :D no w ostateczności ojro[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:38_________________________________________________siedzita nic nie piszeta smutno mi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...