Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, że ktoś z uczestników zlotu się nim zainteresował, :no: stawiam raczej na obsługę, albo gości weselnych, też się szwędali. Jeśli aparat leżał "porzucony" gdzieś na sali, to ktokolwiek mógł go wziąć, niestety. :confused4: Szczerze, to nawet nie pamiętam jak ten aparat wyglądał ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

to nawet nie sprawdziłeś czy go masz w samochodzie, przed wyjazdem :?: :confused4:

Byłem przekonany, że aparat wraca z nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Adrianem też w sobotę Michał latał z jego aparatem, poszliśmy z sali a Adrian zostawił aparat i torbę przy stole :no: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chodziłem z aparatem do stołu. Możliwe, że został gdzieś na lotnisku, albo w pokoju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Rav-em zatrzymaliśmy się na obiedzie.

Oto filmik o którym wspominał wcześniej Krzyniek. Polecam całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to nasza Asia napisała :wink4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 14:47_________________________________________________ :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to nasza Asia napisała :wink4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 14:47_________________________________________________ :good: :good: :good:

A mówili że Ona z pudelka... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Na radomskim forum zarejestrowanych jest bardzo dużo osób, a aktywnie działa tylko mała część. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich właścicieli i miłośników "A-czwórek” – zachęca Tomasz Penza" - oZiX

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Na radomskim forum zarejestrowanych jest bardzo dużo osób, a aktywnie działa tylko mała część. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich właścicieli i miłośników "A-czwórek” – zachęca Tomasz Penza" - oZiX

:naughty:

panie kochany nie demaskuj mnie:P ja tego nie mówiłem ona wsadziła to bezczelnie w moje usta!! Będzie chłosta wieczorem :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy, fajnie. :)

Ja to będę musiał jeszcze pogadać z Asią, bo mam kilka fajnych pomysłów na teksty. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to nasza Asia napisała :wink4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 14:47_________________________________________________ :good: :good: :good:

RFS robi sie sławny :naughty:

przejmujemy powoli władzę :kox:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 15:06_________________________________________________

"- Na radomskim forum zarejestrowanych jest bardzo dużo osób, a aktywnie działa tylko mała część. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich właścicieli i miłośników "A-czwórek” – zachęca Tomasz Penza" - oZiX

:naughty:

...Będzie chłosta wieczorem :gwizdanie: :gwizdanie:

czyli to co tygrysy lubią najbardziej :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejmujemy powoli władzę :kox:

Noo jaa, przejmujemy władzę na parkingu Billi. :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał odblaskową koszulkę czapeczkę i lizaczka ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Myślę, że w takie wdzianko to powinna się ubrać kierowniczka tajniackiej Skody. Wtedy będziemy siać postrach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał odblaskową koszulkę czapeczkę i lizaczka ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wystawi lizaczka i będzie wszystkich zatrzymywał :polew:

i będzie kondoms kontrolen :D[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 15:31_________________________________________________Tomaszu jarko z Krakowa pytał o mnie i mi nie powiedziałeś nie lubię ciem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu jarko z Krakowa pytał o mnie i mi nie powiedziałeś nie lubię ciem!

Kurde, nie pamiętam. Jeśli pytał zaraz po naszym przyjeździe to przepraszam.

A jeśli pytał później to... no dziwisz się?? :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

"2. przejazd przez miasto - każdy wie jak się skończył (kierowcy srebrnego sedana RFS chyba Radom musiało się ciepło zrobić jak hamował za mną - już lekko zjechałem i zostawiłem odstęp przede mną by PrePL w razie co nie ucierpiał, a za srebrnym sedanem nastąpiło owe boom). Wyjazd z lotniska jest idealny do ustawki good czekam na fotki sznurka aut." Adrian wypowiedz się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:04_________________________________________________

dobry pomysł z logo Waszej ekipy :good: :good: :good: my już mamy czas na Was :naughty:

my też już mamy ale tylko nieliczni je widzieli ;d

A wy się śmialiście że ja późno hamuje :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Jak by co to zdjęcia ogarniam od wczoraj wieczora sporo ich jest wiec zajmie mi to trochę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...