Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w piatek patrzyliśmy na to kółko, które zrobił ten zj** na scigaczu, mógł nam jebnac logo OOOO w naszym miejscu, to by było cos :naughty:

Następnym razem trzeba zaprosić jakiegoś spryciarza. :decayed:

no ja mam trochę dalej i nie jest mi tak łatwo jak wam :wink4:

Nie wykręcaj się sianem. Mcm też ma daleko, ma żone i dzieci, a jest wzorowym spotowiczem. :tongue4:

Stawiam flache, że nie przyjedziesz w piątek. :D

A Ty stawiasz wszystkim jeśli przyjedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Adrian Matracki

Tomaszu jednak barat zrezygnował z tego pasata na rzecz mojego audika :kox: w związku z tym mam pytanie może ktoś sie orientuje czy da się zrobić takie manewr jako że samochód ma jechać do Anglii a przegląd i oc kończą sie w grudniu to czy można opłacić oc i ac teraz mimo że poprzednie jeszcze się nie skończyło nie tracąc na tym ?

Druga sprawa szukam sobie nowego Audika b5 po drugim lifcie najlepiej 110KM z 2000/2001 roku najlepiej srebrnego jak mojego lub kolorek taki jak Marcinowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, dzięki za piatkowy spocik :> :> :> grzane piffko było OK.

Dopier teraz kompa odpaliłam od piątku :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: za mało czasu mam ostatnio.

......ciężko jest być matką, żoną i kochanką :rolleyes:

Ale 7 rocznica ślubu bardzo udana :> :> :> :> :> :> :>

no to się cieszymy ;)) i gratulujemy;))

Tomaszu jednak barat zrezygnował z tego pasata na rzecz mojego audika :kox: w związku z tym mam pytanie może ktoś sie orientuje czy da się zrobić takie manewr jako że samochód ma jechać do Anglii a przegląd i oc kończą sie w grudniu to czy można opłacić oc i ac teraz mimo że poprzednie jeszcze się nie skończyło nie tracąc na tym ?

Druga sprawa szukam sobie nowego Audika b5 po drugim lifcie najlepiej 110KM z 2000/2001 roku najlepiej srebrnego jak mojego lub kolorek taki jak Marcinowa.

możesz przecież wykupić ubezpieczenie z góry na rok dwa lub więcej więc to nie powinien być problem. Jak szukasz 2000/2001 to już nie lepiej poszukać b6 z pierwszych rzutów ??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu jednak barat zrezygnował z tego pasata na rzecz mojego audika :kox:

Czuję ulgę, bo ten Passat był niepewny. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Taki i mój sąd... Ozix myślę i nad b6 ale nie chcę sie wypłukać ze wszystkiej kasy a szczerze to mam jakiś sentyment do tej b5-kowej linii

Mojego audika będę musiał odprowadzić do Anglii bratu. Wrócę z furą ale kasy :P:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki i mój sąd... Ozix myślę i nad b6 ale nie chcę sie wypłukać ze wszystkiej kasy a szczerze to mam jakiś sentyment do tej b5-kowej linii

Mojego audika będę musiał odprowadzić do Anglii bratu. Wrócę z furą ale kasy :P:polew: :polew:

a jemu nie bardziej sie oplaca tam kupic czegos:P?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Opłaca sie tak coś kupić ale jak pójdziesz zapłacić AC OC to przestanie sie opłacać :thumbdown: Wyliczyli go za samo OC 15000zł wiec sprzedam mu mojego jest zarejestrowany zrobi sie opłaty i będzie śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu, a czy to może passat Twojego taty jest do sprzedania?

Adrian, bedziesz chciał sedana czy avanta?

Wróciłem dopiero ze szpitala, dzieciak mi się rozchorował...załamka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Najlepiej sedana dobrze by było jak by quattro było lub navi + xenon ale nie chce skóry

Chyba bym wolał kupić B5 na wypasie niż b6 golasa :decayed:

Mokom barcina pewnie może ale jaki w tym sen kupować tam rejestrować tu i na pół roku ubezpieczenie brać jak on tam będzie siedział to co poł roku tu misi przyjeżdżać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Fundusz 30tyś z biegiem czasu może podskoczyć 2-3 tys ale tak jak mówię w niepewnych czasach nie chce sie pozbywać całej gotówki bo z nowymi samochodami różnie bywa a jasne jest żę trzeba by oleje filtry rozrząd zmienić no i kwa dłubnąć :decayed:

Nawet jak by coś takiego tylko że w sedanie

http://moto.allegro.pl/item744235415_bardzo_ladna_zobacz_warto_pakiet_chrom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 dyszki da rade, nawet sasiedzi by się nie kapneli ze zmieniłeś furacza :decayed: :decayed:- http://detail.autoscout24.de/DetailsV0.aspx?id=bgzoq2wdkcmc[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:30_________________________________________________Ta, którą wrzuciłes ma akurat tą brzydką tapicerke, głównie chodzi mi o tą niebieską deskę :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...