Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

ja chce z wami!!:<

Będziemy mieć komplet w aucie, bo przy okazji brat kogoś tam wiezie za Zwoleń.

Wczoraj znaleźliśmy fajne auto w Wawie, pojechaliśmy, dogadaliśmy się z gościem, brat musiał wypłacić gotówę z banku więc odjechaliśmy na godzinkę, a po powrocie auta już nie było... Toyota sprzedana, mimo tego, że zostawiliśmy zadatek. Oczywiście pieniążki odzyskaliśmy, ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dał więcej.. :tongue4:

Na pewno tak, ale wiesz - umowa to umowa. Zostawiliśmy zaliczkę.

mówisz tak jak byś ludzi nie znał, jak zobaczył 500 czy 1000 więcej jak dawaliście wy to on ma gdzieś wasza zaliczkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz tak jak byś ludzi nie znał, jak zobaczył 500 czy 1000 więcej jak dawaliście wy to on ma gdzieś wasza zaliczkę :gwizdanie:

Hmm, mówisz tak, jakbyś nie widział mojego brata, któremu poszła para z uszu.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daliscie zadatek czy zaliczke bo to dwa inne terminy prawne [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 12:52_________________________________________________

Art. 394. § 1. W braku odmiennego zastrzeżenia umownego albo zwyczaju zadatek dany przy zawarciu umowy ma to znaczenie, że w razie niewykonania umowy przez jedną ze stron druga strona może bez wyznaczenia terminu dodatkowego od umowy odstąpić i otrzymany zadatek zachować, a jeżeli sama go dała, może żądać sumy dwukrotnie wyższej. [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 12:56_________________________________________________Zaliczka jest kwotą wpłaconą na poczet przyszłych należności i nie stanowi, jak zadatek formy zabezpieczenia wykonania umowy, a jedynie część ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj go do sadu z powództwa cywilnego o wypłatę podwójnego zadatku z nie dotrzymania umowy :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 15:02_________________________________________________ale teraz ludzie z gęby cholewę robią w bani mi sie nie mieści jak bym pojechał do wawy i tak by mnie przerobił dostał by w ryj na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzinę jedziemy do Łowicza (Zwoleń już nieaktualny, bo podobno straszna padaka). Może dzisiaj nam się poszczęści. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie hity to automat byl a poza tym padaka ze zdjec -chyba ze wy co innego wydzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Adrian jakim obiektywem to robiłeś ??

To już nie obiektyw :P to Teleskop z przystawka pod aparat (teleskopy sky watcher) odpowiednik 620krotnego zoomu ale mówiłem ze kratery można liczyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...