Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

a poza tym myślę, że zdajesz sobie ,że kupiłeś auto 12 letnie a nie nowe, i z tego co wiem nowe czasami biorą więcej oleju i to jest norma

Akurat tak się składa że mam jeszcze jedną A4 1.9 tdi 97' z tym samym silnikiem i jakoś oleju nie bierze. Także nie pisz takich rzeczy.

Aż ciekaw jestem co z tą Laguną jest. Może też ma takie fajne niespodzianki jak A4 którą od ciebie kupiłem.

to jest megene i nie ma żadnych niespodzianek jak masz jakieś żale pisz na PW jak przed kupnem a nie teraz będziesz mnie oczerniał, człowieku weź się ogarnij :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a sprawdzasz na zimnym czy ciepłym silniku?

rano przed jazdą

dolej na stan, i sprawdź dokładnie ile bierze, bez paniki :naughty:

Na drugi dzień po kupnie sprawdzałem i było max. Teraz jest mniej więcej na połowie.

Szkoda słów...

zanim kogoś osądzisz posprawdzaj dokładnie czy nie ma większych wycieków i spalanie oleju zależy od stylu jazdy więc jeśli non stop dajesz mu w piec to nie ma się co dziwić że łyka oliwę

Jeździłem dieslem już sporo czasu i wiem jak trzeba traktować te silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzasz na zimnym czy ciepłym silniku?

rano przed jazdą

dolej na stan, i sprawdź dokładnie ile bierze, bez paniki :naughty:

Na drugi dzień po kupnie sprawdzałem i było max. Teraz jest mniej więcej na połowie.

Szkoda słów...

zanim kogoś osądzisz posprawdzaj dokładnie czy nie ma większych wycieków i spalanie oleju zależy od stylu jazdy więc jeśli non stop dajesz mu w piec to nie ma się co dziwić że łyka oliwę

Jeździłem dieslem już sporo czasu i wiem jak trzeba traktować te silniki.

jasne, to wiesz dobrze że używany samochód też ma prawo się popsuć i to akurat nie jest wina poprzedniego właściciela [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:25_________________________________________________jak masz chęć prowadzić dalszą dyskusję proponuje przejść na PW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakieś żale pisz na PW

Piszę to specjalnie na forum żeby sobie inni poczytali. Nie miałbym żalu gdybyś nie sprzedał mi samochodu z roz*ebanym silnikiem.

Zapłaciłem ci sporo więcej niż stoją inne A4 z 98' bo myślałem że od klubowicza nie będzie lipy. Jak się okazało klubowicz czy nie zawsze się może trafić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakieś żale pisz na PW

Piszę to specjalnie na forum żeby sobie inni poczytali. Nie miałbym żalu gdybyś nie sprzedał mi samochodu z roz*ebanym silnikiem.

Zapłaciłem ci sporo więcej niż stoją inne A4 z 98' bo myślałem że od klubowicza nie będzie lipy. Jak się okazało klubowicz czy nie zawsze się może trafić...

człowieku twoje pretensje są żałosne... :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________

Sgizzy- przeciez mogło sie coś wydarzyć już po zakupie ...posprawdzaj wszystko na spokojnie

koleś nie kuma, najarał się na auto jak dzik na żołędzie, być może coś mu się posypało, a ten teraz żale wylewa :wallbash:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:29_________________________________________________zaraz zaproponuje żebym mu nowy silnik kupił :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakieś żale pisz na PW

Piszę to specjalnie na forum żeby sobie inni poczytali. Nie miałbym żalu gdybyś nie sprzedał mi samochodu z roz*ebanym silnikiem.

Zapłaciłem ci sporo więcej niż stoją inne A4 z 98' bo myślałem że od klubowicza nie będzie lipy. Jak się okazało klubowicz czy nie zawsze się może trafić...

nim zaczniesz oczerniać kogoś weź sprawdź co jest z samochodem u kogoś kto ma pojęcie... usterka o ile w ogóle jest mogła powstać u Ciebie albo mcm mógł po prostu o tym nie wiedzieć...

Pisząc takie rzeczy publicznie się sam ośmieszasz... a jak chcesz żeby inni czytali Twoje wypociny to napisz sobie na ogólnym a nie radomskim ale najpierw radzę Ci oddać samochód komuś kto ma pojęcie...[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:32_________________________________________________

zaraz zaproponuje żebym mu nowy silnik kupił :shocked:

albo mu się samochód znudził i chce oddać :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój chłopak myśli że kupił nówkę i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy to na Pw sie załatwia moim skromnym zdaniem :) a nie oczerniasz innych :decayed:

Własnie mialem sie zapytac Brynia Ty tez sprzedałas swoja a4 komus z klubu i tez miałąs jakies żale ?? ( moze być na PW zeby nie zasmiecac topicu)

A tak wogole MU poszedł wp***u :polew: :polew: :polew: nauczą sie ze z Niemcami gra sie do końca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :polew:

po prostu duże przeziębienie mam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...