Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie wchodzę w tych butach, przeciez to nie idzie pływać...

tąpniete z LG g3

No jak masz takie to nie dziwne :)

1052.jpg

A tak na serio, ja w tym roku pierwszy raz mam to ustrojstwo na nogach i nie czuję różnicy. Ja mam takie: http://www.decathlon.pl/buty-do-wody-100-mskie-czarne-id_8201442.html

40 zł i spokój z głowy.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi gdzies nie leżą te kalosze, zreszta w Besce nikt w tym nie chodzi, jak bylem 2 lata temu w Senj to tam bylo do bólu tych zwierzątek..

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Mi gdzies nie leżą te kalosze, zreszta w Besce nikt w tym nie chodzi, jak bylem 2 lata temu w Senj to tam bylo do bólu tych zwierzątek..

tąpniete z LG g3

W Rogoznicy zauważyłem że przy jednej plaży jest ich multum, a 100 metrów dalej prawie wcale. Ciekawe od czego to zależy.

Opublikowano

Nie wiem, chyba od jakis prądów..

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Koledzy, przejechałem przez granicę Austria - Słowenia bez winiety, kupiłem ją kilka km dalej na pierwszej stacji, mam spodziewać się mandatu? :)

Opublikowano

Koledzy, przejechałem przez granicę Austria - Słowenia bez winiety, kupiłem ją kilka km dalej na pierwszej stacji, mam spodziewać się mandatu? :)

Nic ci nie zrobią choćby policja Cie zatrzymała, ważne że masz.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Koledzy, przejechałem przez granicę Austria - Słowenia bez winiety, kupiłem ją kilka km dalej na pierwszej stacji, mam spodziewać się mandatu? :)

Ja kiedyś cała słowenie w nocy bez winiety przejechłem

Opublikowano

Już zakupy zrobione. Butki do wody kupione. Płetwy jutro na basenie wypróbuję oby do piątku

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wam to dobrze ja w tym roku Pieniny zaliczam bo na Chorwacje z 6 miesięcznym dzieckiem się nie zdecydowałem i powiem wam że też piękne góry, widoki bajka, pogoda nawet dopisuje, tylko brakuje tego gorącego morza :naughty:

Opublikowano

Wam to dobrze ja w tym roku Pieniny zaliczam bo na Chorwacje z 6 miesięcznym dzieckiem się nie zdecydowałem i powiem wam że też piękne góry, widoki bajka, pogoda nawet dopisuje, tylko brakuje tego gorącego morza :naughty:

Ja z moim do Chorwacji pojechałem jak miał 4 miesiące. Jak miał 8 miesięcy to na Kanary 6h samolotem leciał. Większy stres to rodzice mają niż dziecko.

Opublikowano

Moi terroryści mają 28 i 11 miesiecy. Ten starszy jak mial 5 miesięcy leciał na fuerteventure 5.5h

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Trzeba latać do 2 lat puki dzieko za darmo ;)

Opublikowano

Bralismy to pod uwagę. Jednak wolę w aucie sie pomeczyc z nimi niz caly samolot ma sluchac ich krzykow

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Sprawdzał ktoś wasze dokumenty po trasie lub w Chorwacji? Bo mam lipę- syn nie ma dok.toż.

Edytowane przez Zymek1989

Opublikowano

Musisz mieć przynajmniej dowód osobisty dla młodego.

Paszport albo dowód musi mieć.

Opublikowano

Sprawdzał ktoś te dokumenty?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bralismy to pod uwagę. Jednak wolę w aucie sie pomeczyc z nimi niz caly samolot ma sluchac ich krzykow

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Sprawdzał ktoś wasze dokumenty po trasie lub w Chorwacji? Bo mam lipę- syn nie ma dok.toż.

Nam na granicy Węgiersko - Chorwackiej sprawdzali

Opublikowano

No to mam po wczasach i pytanie: na c**j mi płetwy?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No to mam po wczasach i pytanie: na c**j mi płetwy?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Nie przesadzaj. Poczytaj forum z linku: http://www.cro.pl/brak-dokumentow-dla-dziecka-paszport-niewazny-dowodu-brak-t42384.html

Opublikowano

Olac jezowce, lepiej sie wchodzi do wody w nich bo nie bola tak nogi od kamieni

Opublikowano

No to mam po wczasach i pytanie: na c**j mi płetwy?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Rób zdjęcia ... Uderz do urzędu i mów , że macie (tfu tfu ) wyjazd na leczenie do kliniki i potrzebujesz na wczoraj ;)

.

Przy czymś takim mają zupełnie inne procedury .

Nam dokumenty sprawdzali na granicy Słoweńsko- Chorwackiej .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.