Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedzcie mi jeszcze bo autko juz spakowane na wyjazd tylko jeszcze te winiety czy przyklejam je byle gdzie czy każdą trzeba gdzie indziej ?

Z tyłu winiety jest obrazek gdzie powinna być przyklejona

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czeską winiete kleisz w prawym dolnym rogu szyby, austryjacka na srodku przy lusterku

Opublikowano

Na winiecie jest pokazane gdzie ma być przyklejona

Opublikowano

Na Czeskiej musisz napisać numer rejestracyjny na winiecie którą kleisz na szybę i na drugiej części winiety którą musisz mieć przy kontroli.

Opublikowano

Na odwrocie winiety masz wskazane miejsce,przykładowo czeska z reguły nad naszą nalepką kontrolną, austriacka pod lusterkiem wstecznyn, słoweńska lewy dolny bądź górny róg szyby, z widoku kierowcy.

Opublikowano

Cb ustaw na 28 am

Opublikowano

Cb ustaw na 28 am

w koncu mozna te cb czy nie ?? bo juz tak rozbieżne wersje słyszałem że głowa boli

ps. winiety gdzie kupujecie?

Opublikowano

Ja winiety kupuję na granicach, zawsze jest okazja żeby na chwilę wyjść i nogi rozprostować ale np. przed przejściem w Boboszowie na stacji Orlenu jest kantor i gość ma wszystkie czyli Czechy, Austria i chyba też Słowenia.

Opublikowano

Ja winiety kupuję na granicach, zawsze jest okazja żeby na chwilę wyjść i nogi rozprostować ale np. przed przejściem w Boboszowie na stacji Orlenu jest kantor i gość ma wszystkie czyli Czechy, Austria i chyba też Słowenia.

a jak cenowo na orlenie, duzo drozej jak na granicy ?

Opublikowano

Korki podobno straszne w dwie strony na granicach? :shocked:


W sensie wjazd i wyjazd do/z Chorwacji.

Opublikowano

Ja winiety kupuję na granicach, zawsze jest okazja żeby na chwilę wyjść i nogi rozprostować ale np. przed przejściem w Boboszowie na stacji Orlenu jest kantor i gość ma wszystkie czyli Czechy, Austria i chyba też Słowenia.

a jak cenowo na orlenie, duzo drozej jak na granicy ?

Na Czechy na 10 dni 70 zł, na miesiąc 90 zł. Austria 10 dni na granicy 8,80 euro a na Orlenie nie wiem ale chyba tak samo będzie.

Korki podobno straszne w dwie strony na granicach? :shocked:

W sensie wjazd i wyjazd do/z Chorwacji.

http://www.arz.hr/?page=5&sub=7&lng=1&cam=32

Tu pięknie widać autostrady w Chorwacji. Bramki w Lućku widać że zapchane.

Edytowane przez szper11

Opublikowano

Ja jutro wyruszam przez Słowację, nocleg na Węgrzech nad Balatonem i dalej do Chorwacji pod Szybenik. Też słyszałem że granica się korkuje ale co zrobić.

Opublikowano

Zakazu używania cb nie ma śmiało zakładaj antenę. Ja winiety zawsze kupuje na pierwszej stacji w Czechach. Biorę od razu miesięczna na Czechy i 2 dziesiecio dniowe na Austrię. Słowenie mijam bokiem. 30 euro za kilka km autostrady to zdzierstwo w biały dzień. Objazd jest bardzo przyjemny i pozwala trochę odetchnąć od monotonii autostrady :-)

Kanał 28 powinno się przełączyć na fm ale nikt tego nie robi wiec jedz na am

Opublikowano

Panowie wracam z CRO w sobote. Czy opcja NO CASH ma prawo bytu na bramkach w Lucku czy uciekac w Karlovac na stara 1ke?

Edytowane przez piotrekb_tt

Opublikowano
post-105730-1470318760,4928_thumb.jpg pozdro paszcze [emoji6]
Opublikowano

Witajcie, temat obcykany ale ja troszke inaczej od innych:) ze znajomymi planujemy kolejny trip tym razem do chorwacji. Zalozenia glowne. Duzo zwiedzania I noclegi w namiocie np. Nad rzeka w lesie :).

Jaka trase proponujecie aby jak najwiecej zobaczyc w czasie dojazdu do chorwacji? Omijajac drogi platne. I jesli macie sprawdzone miejsca gdzie mozna w cro rozbic as darmo namiot tez bym prosil :) miejsca moga byc od publicznego parkingu po najwieksza dzicz :D zawsze nam sie udawalo ale wolalbym teraz zapytac:) z gory dzieki za odpowiedzi:)

Opublikowano

troszkę za późno przeczytałem o tych winietkach i j przykleiłem czeską tam gdzie trzeba tylko nie miałem napisane numerów rejestracyjnych a zaś winietkę austrii przykleiłem w górnym rogu po stronie kierowcy zaraz pod paskiem ściemniającym. Mam nadzieje że nic się nie stało.

Ogólnie jestem strasznie zadowolony z urlopu w CRO i już nigdy nie pojadę nad polskie może.

Koledzy kończy mi się powoli pobyt w CRO i teraz planuję jeszcze jechać z Rogoźnicy do polskiego Zakopanego czy pomożecie jaką trasę obrać bo mi nawigacja pokazuje abym jechał przez Słowenię i Austrie a później przez Słowację i tak do polski czy może obrać trasę na Węgry i Słowacje

Opublikowano

Jedz przez Wegry i Slowacje. Do samego Budapesztu masz autostrade. Pozniej na przejscie graniczne Sahy. W Slowacji uwazaj na dziki i sarny zwłaszcza w nocy. No i na pomiary predkosci... Wyskakujesz w Chyznem i zaraz masz w prawo na Zakopane :)

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano

już nigdy nie pojadę nad polskie może

WOW :shock3:

Opublikowano

Dzięki wielkie za podpowiedź z tą trasą a czy w Słowacji też będę jechał autostradą czy zwykłymi drogami i gdzie kupić najlepiej winietki jak coś bo w drodze do CRO na stacji BP na końcu polski winietka na Czechy i Austrie na 10 dni wychodziło 130 zł a zaś na pierwszej stacji w Czechach czyli stacja Shell za te same winietki zapłaciłem w przeliczeniu na polskie przez bank to poszło z konta 95 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.