Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2024 o 13:01, Damian napisał(a):

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Będę w Promajnie 15-22 czerwca. Idealna miejscówka dla rodzin. Ogromna plaża z drzewami dzięki czemu jest trochę cienia. Byłem tam w 2015 więc na pewno trochę się zmieniło.

@Góral65 w którym roku ostatni raz tam byłeś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Wandej napisał(a):

Będę w Promajnie 15-22 czerwca. Idealna miejscówka dla rodzin. Ogromna plaża z drzewami dzięki czemu jest trochę cienia. Byłem tam w 2015 więc na pewno trochę się zmieniło.

@Góral65 w którym roku ostatni raz tam byłeś? :wink:

Jedziecie znowu do Mijo czy kogoś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley napisał(a):

Jedziecie znowu do Mijo czy kogoś innego ?

Nie. Tym razem świeża willa Lux. Blisko tego Studenaca na lewym końcu plaży. Nie wiem czy dalej tam jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wandej napisał(a):

@Góral65 w którym roku ostatni raz tam byłeś? :wink:

W Promajnie ostatni raz byłem przed pandemią w 2019, później w 2021 byłem w Podgorze to też wpadłem na jeden dzień do Promajny.

Kurcze to już 9 lat minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Góral65 napisał(a):

W Promajnie ostatni raz byłem przed pandemią w 2019, później w 2021 byłem w Podgorze to też wpadłem na jeden dzień do Promajny.

Kurcze to już 9 lat minęło.

Dokładnie 9 lat na koniec sierpnia. Teraz w czerwcu bo tłumy z dziećmi są uciążliwe. Chcieliśmy na południe lub Korcule ale osobówka ja jako jeden kierowca trochę ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wandej napisał(a):

Dokładnie 9 lat na koniec sierpnia. Teraz w czerwcu bo tłumy z dziećmi są uciążliwe. Chcieliśmy na południe lub Korcule ale osobówka ja jako jeden kierowca trochę ciężko.

Ale ten czas leci, też byliśmy tam 9lat temu. Po fotkach widzę, że sporo tam się pozmieniało w sensie nowej zabudowy

8 lat temu podjechaliśmy tam na jeden dzień poplażować i w porównaniu z rokiem poprzednim były tam już tłumy.

Jakbyś chciał coś na południu to mam fajną miejscówkę w Loviste na Peljesacu lub ewentualnie w Komizie na Vis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stanley napisał(a):

Ale ten czas leci, też byliśmy tam 9lat temu. Po fotkach widzę, że sporo tam się pozmieniało w sensie nowej zabudowy

8 lat temu podjechaliśmy tam na jeden dzień poplażować i w porównaniu z rokiem poprzednim były tam już tłumy.

Jakbyś chciał coś na południu to mam fajną miejscówkę w Loviste na Peljesacu lub ewentualnie w Komizie na Vis

Ta na Vis mi wrzucałeś. Podrzuć jak możesz Loviste. Chciałem na południe bo tam jeszcze w miarę spokojnie nawet w sezonie. 2 lata temu w Trpanji plaża Luka puściutka. Mam 2 fajne kwatery w Lumbardzie na Korculi ale na 10 osób. W tym roku nikt nie dopisał i jedziemy sami we 4 osobówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 07:42, stanley napisał(a):

Po fotkach widzę, że sporo tam się pozmieniało w sensie nowej zabudowy

Dokładnie, nastawiali sporo dużych apartamentowców i dalej stawiają, to już nie to spokojne miejsce które zobaczyłem za pierwszym razem chyba w 2009/2010 

 

12 godzin temu, Wandej napisał(a):

 W tym roku nikt nie dopisał i jedziemy sami we 4 osobówką.

W jakim terminie jedziesz? 

Ja od 7 lat jeżdżę w czerwcu przed wakacjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Góral65 napisał(a):

Dokładnie, nastawiali sporo dużych apartamentowców i dalej stawiają, to już nie to spokojne miejsce które zobaczyłem za pierwszym razem chyba w 2009/2010 

 

W jakim terminie jedziesz? 

Ja od 7 lat jeżdżę w czerwcu przed wakacjami. 

15-22. Jak ogólnie temperatury? Już jest skwar? Teraz byliśmy we wrześniu w Zatonie obok Zadaru to było już maks 28:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wandej napisał(a):

15-22. Jak ogólnie temperatury? Już jest skwar? Teraz byliśmy we wrześniu w Zatonie obok Zadaru to było już maks 28:kwasny:

Upałów nie ma, najczęściej było 30-32, trafiło się raz że było max 26-28, to kwestia jak się trafi i co kto lubi.:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podłączę się do tematu byłem rok temu w końcówce czerwca Trogir Seget Donji tydzień a puźniej w Promajnie w której spędziliśmy ostatni 3 urlopu z rzędu i co roku coraz więcej apartamentów powstaje jak na końcówkę czerwca to i tak sporo ludzi było miejscówka bardzo super , polecam knajpę San u góry trochę mało kto o niej wie a moim zdaniem najlepsze jedzonko w Promajnie i ceny najlepsze w tym roku pewnie też tam zawitamy , a co do plaży to chodzimy na dziką za plażą nudystów w stronę Baska Voda polecam mało ludzi i fajny bar na skarpie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, barca8585 napisał(a):

witam podłączę się do tematu byłem rok temu w końcówce czerwca Trogir Seget Donji tydzień a puźniej w Promajnie w której spędziliśmy ostatni 3 urlopu z rzędu i co roku coraz więcej apartamentów powstaje jak na końcówkę czerwca to i tak sporo ludzi było miejscówka bardzo super , polecam knajpę San u góry trochę mało kto o niej wie a moim zdaniem najlepsze jedzonko w Promajnie i ceny najlepsze w tym roku pewnie też tam zawitamy , a co do plaży to chodzimy na dziką za plażą nudystów w stronę Baska Voda polecam mało ludzi i fajny bar na skarpie 

Jedź na Peljesac albo Korcule. Tam są najładniejsze miejsca a i w sumie najtaniej. Ja planowałem w tym roku tutaj ale ekipa się wyłamana.

WWW.NOVASOL.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wandej napisał(a):

Jedź na Peljesac albo Korcule. Tam są najładniejsze miejsca a i w sumie najtaniej. Ja planowałem w tym roku tutaj ale ekipa się wyłamana.

WWW.NOVASOL.PL

 

masz jakąś miejscówkę na Peljesac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, barca8585 napisał(a):

masz jakąś miejscówkę na Peljesac?

Jesli masz fb

WWW.FACEBOOK.COM

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

Kwatera w Trpanji. Ogólnie trochę wnętrze PRL ale tanio i blisko do plaży. Z 200m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 22:34, Wandej napisał(a):

Ta na Vis mi wrzucałeś. Podrzuć jak możesz Loviste. Chciałem na południe bo tam jeszcze w miarę spokojnie nawet w sezonie. 2 lata temu w Trpanji plaża Luka puściutka. Mam 2 fajne kwatery w Lumbardzie na Korculi ale na 10 osób. W tym roku nikt nie dopisał i jedziemy sami we 4 osobówką.

WWW.ADRIAGATE.COM

Informacje o zakwaterowaniu 32934, kwatery Dom Lovište Loviste, kwatery Peljeszac. Adriagate.com - rezerwuj...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam namiar bezpośredni.

Taniej o 30% niż przez pośrednika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będąc na Peljesac polecam jechać na plażę w Podobuce. Pięknie, klimatycznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, stanley napisał(a):
WWW.ADRIAGATE.COM

Informacje o zakwaterowaniu 32934, kwatery Dom Lovište Loviste, kwatery Peljeszac. Adriagate.com - rezerwuj...

 

Wow. Koniec świata😍 Zapisuje na pewno skorzystamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która trasę zawsze wybieracie? Słowacja i Węgry czy Czechy Austria Słowenia? Która wygodniejsza i szybsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...