Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany

czy to prawda że przez Austrię lepiej nie zapierdzielać ?

łapią ?

Miesiąc temu będąc w Austrii zatrzymali nas na autostradzie, prze...li całe auto, g... znaleźli, oglądali dokładnie opony i co mnie kompletnie zaskoczyło tarcze hamulcowe.

Mieli nawet spirometr którym mierzył ich temperaturę :facepalm:

Chyba pirometr :wink:

Ja. Masz rację, yebnąłem się. ..

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro tam jadę. Tzn dalej, aż do Neapolu. Masakra , w doopie mnie już strzyka. Tyle kilosów....

Opublikowano

Jak jedziesz przez Czechy czy Słowację.,

Ja jadę we wtorek mam dylemat jak jechać?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jutro tam jadę. Tzn dalej, aż do Neapolu. Masakra , w doopie mnie już strzyka. Tyle kilosów....

Pompeje jedziesz zwiedzać? ?? :decayed:

Opublikowano

Żebyś wiedział że Vesuvio na liście :-)

Opublikowano

Byłem, nic ciekawego

Opublikowano

A pompeje?

Opublikowano

Same kamienie i nie idzcie w porze największego slonca bo jest istny skwar

Opublikowano

Jakby się ktoś nie orientował to od 30-50km/h jest mandacik 1000 kun

Tajniaki maja takie wozidełko d343aff259ce5926b1f6c03ec3e26862.jpg

W AT tez spotkałem na szczęście juz na poboczu taki sam wóz!także uwazajcie na czarne niepozorne ponoc 280 konne b8[emoji14]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W Austrii trafiają sie tez A6C7 i nowe passaty. Na Czechach, Skody, Passaty i ostatnio widziałem Hyundai i30 czarny.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Sprawa jest prosta, trzeba zacisnac zęby i jechac zgodnie z przepisami wtedy wiecej € zostanie na Karlovacko

Opublikowano

I uwaga na fotoradary w Austrii !!!!

:facepalm:

Opublikowano

I uwaga na fotoradary w Austrii !!!!

:facepalm:

Cały Wiedeń to jedno wielkie foto :kwasny:

Opublikowano

Dlatego gps :P Mi mowila mapa gdzie sa nawet odcinkowe pomiary predkosci , chyba ze to chodzilo o foto radar ktorego i tak nie widzialem :D

Opublikowano

Właśnie mam 1400 za sobą. Austria od strony Brna aż po Klagenfurt i dalej na Wenecję. W Austrii raczej trzymać się limitów choć jak ktoś ma 135 to się nic nie stanie. A Wiedeń taka masa aut że nie sposób radar zaliczyć. Odcinek przygraniczny Słow Aus - masakra..... Wąsko i korki straszne.

Pozdrufka z Padwy, jutro dalej dzida na południe

Opublikowano

Właśnie mam 1400 za sobą. Austria od strony Brna aż po Klagenfurt i dalej na Wenecję. W Austrii raczej trzymać się limitów choć jak ktoś ma 135 to się nic nie stanie. A Wiedeń taka masa aut że nie sposób radar zaliczyć. Odcinek przygraniczny Słow Aus - masakra..... Wąsko i korki straszne.

Pozdrufka z Padwy, jutro dalej dzida na południe

Jutro jadę też tą trasą. Jaka droga przez Czechy dużo robót drogowych tam jest ?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na moje nie. Jechało się dość dobrze. Przynajmniej pod tym względem bo dziś lało cały czas , aż do Włoch. Jest sporo zwężeń ale nigdzie nie ma wahadła. Na moje było ok , ale uważałem. Średnia mi wyszła 101 z tankowaniami i obiadem

Opublikowano

No to cisnąłeś zdrowo

Opublikowano

Średnia mi wyszła 101 z tankowaniami i obiadem

no to "limitów" żes się się trzymał po h..... cheba tylko przez wien :wink:

mi wyszła 104 a czechy to całe "przeleciałem".....z reszta jak zawsze :kox:

Opublikowano

Dev uwierz że jechałem 135-139 z tempomatem
A spalanie średnie - 6,0
Śmiechu warte

Średnia mi wyszła 101 z tankowaniami i obiadem


no to "limitów" żes się się trzymał po h..... cheba tylko przez wien :wink:
mi wyszła 104 a czechy to całe "przeleciałem".....z reszta jak zawsze :kox:

No widać że wiesz lepiej ode mnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.