Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża mi się koniec umowy, a co za tym idzie wymiana telefonu. Możecie mi polecić coś godnego uwagi, bo od prawie dwóch lat (podpisanie ostatniej umowy) nie jestem w temacie? Aktualnie mam LG KU990 ale po prawie dwóch latach użytkowania bateria trzyma maksymalnie 1 dzień (około 16h)i mam go centralnie dość. Generalnie interesują mnie wyższe modele poszczególnych producentów... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wzialem Sony Erickson C905 polecam rozsuwany,nie ma joisticka,w ktory wchodzil kurz i przetawal dzialac,kilka bajerow,jak tracker ID-nagrywasz kawalek utworku muzycznego i po chwili wyskakuje info o tytule piosenki i wykonawcy- :good: nawigacja-jeszcze dobrze nie rozgryzlem ale daje rade,za kazdym razem laczy sie z netem i aktualizacja jest na bierzaco-mapy widzialem na necie np mpa Poznania 14 zlotych-to chyba nie jest duzo jak za mape miasta,gdzie chcesz tego uzwac,wideo rozmowy w standardzie ,no i kamerka 8,1 mp zdjeci robi dosyc ladne-ja polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi :good:

właśnie chodzi mi po głowie HTC Touch HD, ale nie mam go gdzie zobaczyć live... :confused4: Będę też musiał doczytać na jakiś portalach gsm jak trzyma bateria tego cudeńka, bo jeśli chodzi o funkce to raczej nie brakuje mu niczego. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC rulez... odkąd mam to nawet nie myślę o żadnych Nokiach, SE czy Samsungach... a już parę lat mi z tą firmą minęło... tylko modele się zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motka V9 ale bateria taka ...sam tel super :good:

Nie kupuj żadnej motoroli! To nie są te V co kiedyś. Ten telefon tylko ładnie wygląda. Ja mam obecnie v9 i co ja z nią przechodzę.. Odkleja się folia, menu się wiesza, bateria nie trzyma i wiele innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC HD jest bardzo fajny ale niestety dosyc duzy. Dobrze by bylo abys obejrzal go na zywo czy wielkoscia Ci bedzie odpowiadal. Jesli nie ma ograniczen co do tego to smialo bierz HTC! Nie bedziesz chcial miec po nim innego telefonu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam htc diamond, nie jest zły htc z windows'em oferuje masę opcji, potrzeba sporo czasu aby umieć wykorzystać wszystkie możliwości tych telefonów. Musisz też się zdecydować czy chcesz tylko dotykowy wyświetlaczy, czy też dodatkową klawiaturę ( ułatwi pisanie smsów)... Polecam też iphona .

HTC touch HD jest ogromny! jeżeli chcesz go nosić w kieszeni dzinsów to raczej musisz nosić bardzo luźne spodnie... Ekran ogromny i obsługiwać można tylko dwiema rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej tego LG :thumbdown:

Teraz mam N95 i jestem bardzo zadowolony - jedna z lepszych nokii jaką mam przyjemność użytkować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia n95 byla fajna ale dwa lata temu :decayed: , chociaz jesli trafisz na dobry egzemplarz to bedziesz na pewno zadowolony, na chwile obecna z czystym sumieniem moge polecic iphone 3g , nie ma chyba na rynku wiekszego kombajnu, no i jest prosty w obsludze jak nokie...chociaz jesli potrzebujesz telefon tylko do rozmow, to bralbym z salonu cos co latwo sprzedac za dobra cene a potem kupilbym 6310i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam iphona, nokia n95 jest strasznie plastikowa w porównaniu np z htc hd czy diamond jak i z iphonem ( sam chciałem iphone ale w play nie ma dostępnych dlatego htc diamond). Jeżeli też czaisz się na dobry telefon polecam coś z noki serii 8800 sirocco może arte ( strasznie drogie jak na razie) ale trzeba uważać na podróbki bo ich jest chyba więcej jak oryginałów, sirocco jako telefon jest świetne do dzwonienia smsów i normalnego użytkowania ( odpadają gry filmy muzyka ) miałem i szczerze polecam jednak ceny napraw przy braku gwarancji są zabójcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją N95 już 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Garmin działa bardzo dobrze, punkty POI (radary, niebezpieczne miejsca) i mapy uaktualniane na bieżąco. Wiadomo że przy takim wyświetlaczu to bateria na nawigacji długo nie podziała, ale w zestawie dostajemy dodatkowo ładowarkę samochodową dlatego nie musimy się martwić o baterię. Do tego aparat 5Mpx robi naprawdę bardzo ładne zdjęcia jak na aparat w telefonie komórkowym. Miałem IPhona i szczerze powiedziawszy więcej mnie w nim denerwowało niż zadowalało. Napewno na + to ekran dotykowy i to że był stosunkowo cienki. Na minus - nie dało się wyciszać połączeń (tzn jak ktoś dzwoni, a nie chcemy odbierać to trzeba odrzucić połączenie), aparat 2 mpx, brak wbudowanego GPS (chyba teraz w tym Iphonie 3G już jest), nie można ustawiać mp3 jako dzwonków, brak mms.

Ogólnie polecam N95 8GB. Nie miałem HTC dlatego nie wypowiadam się na jego temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na minus - nie dało się wyciszać połączeń (tzn jak ktoś dzwoni, a nie chcemy odbierać to trzeba odrzucić połączenie), aparat 2 mpx, brak wbudowanego GPS (chyba teraz w tym Iphonie 3G już jest), nie można ustawiać mp3 jako dzwonków, brak mms."

jak ja lubie jak ktos takie glupoty wypisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...