Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Andrzeje

wlasnie chodzi o to ze tu nie ma zadnego andrzeja ale na rybniku sa cza ich bedzie wkoncu odwiedzic :kox:

Diman to teraz będziesz miał motywację :tongue4:

no juz w poprzednia niedziele chcialem do was wpasc na spota ale po imprezie bylem i nie dalem rady ale mysle ze to nadrobimy :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem :mysli:

Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem :mysli:

nie udawaj ze nie wiesz :gwizdanie:

Opublikowano

No co jest?! Wszyscy jeszcze śpią? Ja zaraz spadam do domu po robocie chwilę się drzemnąc. :cool1::wink4:

Opublikowano

piątek :kox:

morgen :hi:

Opublikowano

piątek :kox:

morgen :hi:

Długo oczekiwany... :naughty:
Opublikowano

siamano :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siamano :hi:

:siema:

:hi:
Opublikowano

:decayed: mam humor

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem :mysli:

Ej no Diman... nie udawaj, że nie pamiętasz... chociaz jak sobie tak przypomne jak wyglądałeś to jest całkiem możliwe, że masz zaniki pamieci :decayed:

Panowie na szczescie ja pamiętam i odwiedze kiedyś Rybnik :>

Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem :mysli:

Ej no Diman... nie udawaj, że nie pamiętasz... chociaz jak sobie tak przypomne jak wyglądałeś to jest całkiem możliwe, że masz zaniki pamieci :decayed:

Panowie na szczescie ja pamiętam i odwiedze kiedyś Rybnik :>

wiesz dziadek ma już swoje lata i trzeba się przyzwyczaić do zaników pamięci. :decayed:

:decayed: mam humor

:dance::song:

Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem :mysli:

Ej no Diman... nie udawaj, że nie pamiętasz... chociaz jak sobie tak przypomne jak wyglądałeś to jest całkiem możliwe, że masz zaniki pamieci :decayed:

Panowie na szczescie ja pamiętam i odwiedze kiedyś Rybnik :>

wiesz dziadek ma już swoje lata i trzeba się przyzwyczaić do zaników pamięci. :decayed:

Myślę, że to nie wiek był powodem zaników pamięci :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu koszulka Dope jest do odebrania :wink4:

gdybys nie mogl to popros Gracia'e zeby ja odebrala za ciebie, bo i tak Diman nas umowil na ostatniej imprezie :wink4:

:decayed:

:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem :mysli:

Ej no Diman... nie udawaj, że nie pamiętasz... chociaz jak sobie tak przypomne jak wyglądałeś to jest całkiem możliwe, że masz zaniki pamieci :decayed:

Panowie na szczescie ja pamiętam i odwiedze kiedyś Rybnik :>

wiesz dziadek ma już swoje lata i trzeba się przyzwyczaić do zaników pamięci. :decayed:

Myślę, że to nie wiek był powodem zaników pamięci :polew: :polew:

niby że alkohol :naughty:

:polew:

Opublikowano

no tak mi się wydaje, ale może masz racje i to jednak ten wiek :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: Dobry pipki :decayed:
Opublikowano

:hi: Dobry pipki :decayed:

:kwasny::bry:

mary jane mary jane mary jane you always in my brain :gwizdanie:

Tha Alkaholiks - Mary Jane

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.