Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to gra... :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

to tylko ja taki amigo jestem :confused4:

:polew: :polew: :polew:

A Pucka tam jeszcze nie ma??? Hmmm dziwne... :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to gra... :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

to tylko ja taki amigo jestem :confused4:

:polew: :polew: :polew:

A Pucka tam jeszcze nie ma??? Hmmm dziwne... :mysli: :mysli:

narazie jest tylko uploaderem :polew:
Opublikowano

żłoby :>

Opublikowano

żłoby :>

Co???? Jakie żłoby??? Życie Panie Życie... :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 11:38_________________________________________________Na Grubie se d*py nie znojdziesz synek... :polew:

Opublikowano

i tu się mylisz :decayed:

wiesz jakie panny pracują w biurowcu? :gwizdanie: już raz się zakochałem :polew:

Opublikowano
:hi: co tam nowego?
Opublikowano

:hi: co tam nowego?

Kolego nie spamuj my tu o d*pach piszemy... :polew: :polew: :polew:

Pucek yno uwazej bo wiesz że pod ziemia nie tylko Panie mają makijarz... :decayed:

Opublikowano

eee kurde. ja w budzie siedze, :thumbdown:zamiast rezac kamerke cofania :kox:

Opublikowano

:hi: co tam nowego?

Kolego nie spamuj my tu o d*pach piszemy... :polew: :polew: :polew:

Pucek yno uwazej bo wiesz że pod ziemia nie tylko Panie mają makijarz... :decayed:

:doh1: jakbyście jeszcze zdjęcia wrzucali to bym zrozumiał.. ale takie gadanie żeby gadać :thumbdown:

Opublikowano

eee kurde. ja w budzie siedze, :thumbdown:zamiast rezac kamerke cofania :kox:

Hmmm a masz tam jakies kolezanki??? Jak tam to dawaj foty z ukrycia... szybciej ci czas zleci... :decayed: :decayed:

Opublikowano

cicho gracia przyszła :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ładna pogoda dziś chyba wybiorę się na romantyczny spacer z Ulą :gwizdanie:

Cicho bo znowu doniosę bratu :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Panowie pytanko. Tychy mają jakieś w ogóle spoty czy nie?

Pytam bo chciałem się dowiedzieć co za j**any baran na tablicach ST blokował w BB lewy pas jadąc chyba 80, nie chciał mnie wpuścić przed siebie a na koniec jeszcze wymachiwał gałązkami. Najchętniej to bym wysiadł i mu najebał...

Czarny sedan B6 z tylnymi światłami ledowymi. Ramki klubowe, tablice ST... reszty nie zapamiętłem bo mi podskoczyło ciśnienie...

Opublikowano
:hi: geje zboczuchy i żłoby :decayed:
Opublikowano

Panowie pytanko. Tychy mają jakieś w ogóle spoty czy nie?

Pytam bo chciałem się dowiedzieć co za j**any baran na tablicach ST blokował w BB lewy pas jadąc chyba 80, nie chciał mnie wpuścić przed siebie a na koniec jeszcze wymachiwał gałązkami. Najchętniej to bym wysiadł i mu najebał...

Czarny sedan B6 z tylnymi światłami ledowymi. Ramki klubowe, tablice ST... reszty nie zapamiętłem bo mi podskoczyło ciśnienie...

"Klubowicze" :thumbdown::bicz:

Opublikowano

Panowie pytanko. Tychy mają jakieś w ogóle spoty czy nie?

Pytam bo chciałem się dowiedzieć co za j**any baran na tablicach ST blokował w BB lewy pas jadąc chyba 80, nie chciał mnie wpuścić przed siebie a na koniec jeszcze wymachiwał gałązkami. Najchętniej to bym wysiadł i mu najebał...

Czarny sedan B6 z tylnymi światłami ledowymi. Ramki klubowe, tablice ST... reszty nie zapamiętłem bo mi podskoczyło ciśnienie...

nie z osób które mieszkają w Tychach tylko ja jeżdżę na spoty ( choć ostatnio rzadziej :tongue4:)

Opublikowano

panowie potrzebna turbina od zaraz do BLB albo BRD nowa do mojego padla bo moja się wysrała ;( jakby ktoś słyszał to dac znac dzieki :wink4:

Opublikowano

panowie potrzebna turbina od zaraz do BLB albo BRD nowa do mojego padla bo moja się wysrała ;( jakby ktoś słyszał to dac znac dzieki :wink4:

:thumbdown:

Opublikowano

panowie potrzebna turbina od zaraz do BLB albo BRD nowa do mojego padla bo moja się wysrała ;( jakby ktoś słyszał to dac znac dzieki :wink4:

DAS IS AUDIS..... :thumbdown: :thumbdown:

:decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.