Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:

a bedziesz miał kompa, chciałbym tylko logi zrobić i sprawdzić ile dmucha bez kata :gwizdanie:

dmuchać będzie tyle samo bo nie podniosłeś przecież wydajności turbiny tylko będzie miał lepszy oddech :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:

a bedziesz miał kompa, chciałbym tylko logi zrobić i sprawdzić ile dmucha bez kata :gwizdanie:

dmuchać będzie tyle samo bo nie podniosłeś przecież wydajności turbiny tylko będzie miał lepszy oddech :kox: :kox:

no co Ty, w peaku pewnie więcej dmucha :naughty:

spotkało się dwóch rezaczy :polew:

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:

a bedziesz miał kompa, chciałbym tylko logi zrobić i sprawdzić ile dmucha bez kata :gwizdanie:

dmuchać będzie tyle samo bo nie podniosłeś przecież wydajności turbiny tylko będzie miał lepszy oddech :kox: :kox:

no co Ty, w peaku pewnie więcej dmucha :naughty:

spotkało się dwóch rezaczy :polew:

:gwizdanie: :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

:hi:

Akjam, ściulu, NAJLEPSZEGO :wink4:

Opublikowano

dzisiaj jakiś grill co? :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:13_________________________________________________no i może w końcu pod Go Sport :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Akjam Wszystkiego Najlepszego Byku !!

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

jol

Akjam ty staruszku najlepszego :decayed: :decayed: :decayed::drunk: :drunk:

Opublikowano

akjam też Ci życzę najlepszego co byś się na tym swoim kładzie nie rozjebał :decayed:

krolu wezmę dla Ciebie te głośniki :wink4:

a co Wy chcecie ten tego owego :pali::yeah::mysli:

grill jest czy nie ma ? bo nie wiem czy jeść na mieście jaki mega obiad w postaci kebaba czy czekać do wieczorka na gryll

Opublikowano

akjam też Ci życzę najlepszego co byś się na tym swoim kładzie nie rozjebał :decayed:

krolu wezmę dla Ciebie te głośniki :wink4:

a co Wy chcecie ten tego owego :pali::yeah::mysli:

grill jest czy nie ma ? bo nie wiem czy jeść na mieście jaki mega obiad w postaci kebaba czy czekać do wieczorka na gryll

jest grill, dzisiaj Ty wuszty obracasz :gwizdanie:

Opublikowano

Przychodzi pijany mąż do domu i od progu krzyczy:

- Przynieś miskę będę rzygał !!!

Żona biegnie po miskę...

- Wróć !!! Zesrałem się !!![br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:24_________________________________________________Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u

kelnera zgietego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje

kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na

dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi

- Kelner, ta kawa cuchnie brudnym c**jem!

...Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia

mówiąc

- Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę. . .[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:24_________________________________________________- Babciu, widziałaś gdzie moje tabletki? Miały napisane LSD.

- pier**lić tabletki, widziałeś smoka w kuchni?

Opublikowano

AKJAM, wszystkiego najlepszego :wink4:

dobry pany :hi:

ja chyba dzisiaj nie zdążę na spota, jadę zaraz do bielska po zaciski, tarcze, klocki i płyn :kox:

i nie wiem jak długo tam zagoszczę...

ale postaram się do was dzisiaj dotrzeć :good:

Opublikowano

akjam też Ci życzę najlepszego co byś się na tym swoim kładzie nie rozjebał :decayed:

krolu wezmę dla Ciebie te głośniki :wink4:

a co Wy chcecie ten tego owego :pali::yeah::mysli:

grill jest czy nie ma ? bo nie wiem czy jeść na mieście jaki mega obiad w postaci kebaba czy czekać do wieczorka na gryll

czekaj na gryla :kox: a i ten tego też będzie już Krolu o to zadba :naughty:

Opublikowano

Przychodzi pijany mąż do domu i od progu krzyczy:

- Przynieś miskę będę rzygał !!!

Żona biegnie po miskę...

- Wróć !!! Zesrałem się !!![br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:24_________________________________________________Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u

kelnera zgietego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje

kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na

dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi

- Kelner, ta kawa cuchnie brudnym c**jem!

...Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia

mówiąc

- Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę. . .[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:24_________________________________________________- Babciu, widziałaś gdzie moje tabletki? Miały napisane LSD.

- pieprzyć tabletki, widziałeś smoka w kuchni?

ostatni najlepszy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Przychodzi pijany mąż do domu i od progu krzyczy:

- Przynieś miskę będę rzygał !!!

Żona biegnie po miskę...

- Wróć !!! Zesrałem się !!![br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:24_________________________________________________Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u

kelnera zgietego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje

kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na

dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi

- Kelner, ta kawa cuchnie brudnym c**jem!

...Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia

mówiąc

- Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę. . .[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:24_________________________________________________- Babciu, widziałaś gdzie moje tabletki? Miały napisane LSD.

- pieprzyć tabletki, widziałeś smoka w kuchni?

ostatni najlepszy :polew: :polew: :polew:

dla mnie pierwszy jest dojebany :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

Mnie nie będzie...

Opublikowano

AKJAM wszystkiego naj i nowych pomysłów na rezanie :wink4:

Opublikowano

Akjam wszystkiegp najlepszego :wink4: Mnie chyba nie bedzie bo mam male rezanie i nie wiem czy sie wyrobie :gwizdanie:

Opublikowano

co wy z tym rezaniem :wallbash:

:gwizdanie:

Opublikowano

Siema! Dzięx wszystkim za życzenia! :hi:

Chyba powoli dochodzę do siebie to może wpadnę. :wink4: Jeszcze jest chwila czasu to zobaczymy jak to będzie.

Opublikowano

ale pogodaaa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.