Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

to jest program dla ciot :decayed:

Peja - HSMTO (Reedukacja)

HejterzySąMocniTylkoOnline :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

to jest program dla ciot :decayed:

myslalem ze nie wyjdziesz z top 3

:tongue4:

:gwizdanie:

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

to jest program dla ciot :decayed:

myslalem ze nie wyjdziesz z top 3

:tongue4:

:gwizdanie:

i tylko :jerk:

:polew:

Opublikowano

A ja sobie właśnie obrabiam kebaba :decayed:

Opublikowano

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

to jest program dla ciot :decayed:

myslalem ze nie wyjdziesz z top 3

:tongue4:

:gwizdanie:

i tylko :jerk:

:polew:

ja tylko "ctrl+v" :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:39_________________________________________________

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

jak Ci jebnie w czerep to się obudzisz :tongue4:

Opublikowano

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

To nie to ale tak sobie to tłumacz jak Ci lepiej... po prostu przed chwilą uciekłem oknem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

To nie to ale tak sobie to tłumacz jak Ci lepiej... po prostu przed chwilą uciekłem oknem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

"Jarają" blanty w HDw3D... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zawijam do portu :hi:

Opublikowano

Też spiżdżam powoli. Si ja. :hi:

Opublikowano

:hi:

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

To nie to ale tak sobie to tłumacz jak Ci lepiej... po prostu przed chwilą uciekłem oknem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Ty się lepiej przyznaj co robiłeś tym bakłażanem co leżał wczoraj obok Twojego auta :gwizdanie:

ja stąd spierdallam :hi:

moja czeka w samych stringach :naughty: i chyba chce zassać :decayed:

To nie to ale tak sobie to tłumacz jak Ci lepiej... po prostu przed chwilą uciekłem oknem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

"Jarają" blanty w HDw3D... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nooo nawet Kaczyński jarał :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

A ja sobie właśnie obrabiam kebaba :decayed:

:naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano

A ja sobie właśnie obrabiam kebaba :decayed:

:naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

nie wiem dlaczego ale właśnie teraz zaczęło to brzmieć dwuznacznie.. :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: 7 ston - nie chce mi się czytać - zaraz się zassie battlefield 3 :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry z ranca, jutro do roboty :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.