Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

Mi też choć nie piję tyle co Ty :naughty:

Taa siedzisz nad jednym piwem cały wieczór i jeszcze do końca nie wypijesz bo Ci się zapomni.

nie zapominam tylko zostawiam Tobie :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

we wtorek proponuje sie spotkac odrazu na dolinie :wink4:

po co ustalasz NAM gdzie mamy się spotkać :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kedzior się pewnie pojawi. :naughty:

Opublikowano

Kedzior się pewnie pojawi. :naughty:

Zmęczony będzie albo zaśpi :gwizdanie:

Opublikowano

Kedzior się pewnie pojawi. :naughty:

Zmęczony będzie albo zaśpi :gwizdanie:

Albo mu antybiotyk zmienią :gwizdanie:

Opublikowano

Ja się mogę założyć, że będzie. :cool1::wink4:

Opublikowano

Akjam jedyny porzadny na tym forum :)

Opublikowano
  • Autor
.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

ino dycha więcej :decayed: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 00:07_________________________________________________

we wtorek proponuje sie spotkac odrazu na dolinie :wink4:

po co ustalasz NAM gdzie mamy się spotkać :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 00:08_________________________________________________

Kedzior się pewnie pojawi. :naughty:

ino kaj ? :decayed:
Opublikowano

Z rana :hi:

I teraz mega info.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja tez bede na 99 %... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Akjam jedyny porzadny na tym forum :)

:>

Narta! Czas na chatę. :wink4::hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 07:50_________________________________________________

Oko to masz fajnie bo jest u ciebie dojebane rondo i mozesz tam w kolko smigac :decayed::tongue4:

:naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 07:53_________________________________________________

Akjam jedyny porzadny na tym forum :)

nie pije, nie pali i w dodatku piłkarz :gwizdanie:

Z rana :hi:

I teraz mega info.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja tez bede na 99 %... :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

byłem rano u dentysty ale mnie ząb nakuwia :wallbash:

Opublikowano

:hi:

byłem rano u dentysty ale mnie ząb nakuwia :wallbash:

przepłukaj wódą, mnie to zawsze pomaga :kox:

Opublikowano

:hi:

byłem rano u dentysty ale mnie ząb nakuwia :wallbash:

bo nie pijesz :kox:

Opublikowano

Znalazłem w mailach coś takiego :decayed: :decayed:

-----

|^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\\

| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\\__,_

| ______________ ||__..|I__|__I___ |)

|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)

to jest samochód z zimna wódka, zadbaj o to by dojechał dziś do każdego!

Dziś jest dzień najlepszych przyjaciół, ziomali. Wyślij to do wszystkich osób na liście i do mnie z powrotem ( nawet gdy będę niedostępny). Poczekaj ile dostaniesz odpowiedzi. Jeśli więcej niż osiem to znaczy, ze jesteś lubiany i się dziś opijesz lub najpóźniej jutro.

Szklanka wódki (250 g) zabija około 1.000-2.000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około 10% z nich.

Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1.000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2.700.000 szklanek wódki.

Przeliczamy:

1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem

2 700 000/3 = 900 000 butelek.

Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat, a zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu.

Przeliczamy lata na dni:

40 * 365 = 14600 dni picia.

Jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe

to:

900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie!

Wniosek:

Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić po 20 butelek wódki na śniadanie, 20 - na obiad i 30 - na kolację...

KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH !

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.