Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Mają wyebane na wszystkich i robią co chcą... Piorą kasę i później zwijają interes. :whistling: I nikt im nic nie zrobi a ludzie na lodzie! :rant::disgust:

Bo to polska właśnie :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Mają wyebane na wszystkich i robią co chcą... Piorą kasę i później zwijają interes. :whistling: I nikt im nic nie zrobi a ludzie na lodzie! :rant::disgust:

Bo to polska właśnie :facepalm:

cały czas nurtuje mnie pytanie, JAK ŻYĆ :?: :doh:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Jest niezły zapier dalacz do kupienia, gratka dla kolekcjonera :kox:

1986 Lancia Delta S4 rally car for Sale - 797056 - duPontREGISTRY.com

Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Mają wyebane na wszystkich i robią co chcą... Piorą kasę i później zwijają interes. :whistling: I nikt im nic nie zrobi a ludzie na lodzie! :rant::disgust:

Bo to polska właśnie :facepalm:

cały czas nurtuje mnie pytanie, JAK ŻYĆ :?: :doh:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Jest niezły zapier dalacz do kupienia, gratka dla kolekcjonera :kox:

1986 Lancia Delta S4 rally car for Sale - 797056 - duPontREGISTRY.com

Amber gold od wczoraj nie wyplaca ludzia juz kasy... to bylo do przewidzenia jak wiekszosc jego dilow... kto z branzy wie o czym pisze :decayed:

Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Mają wyebane na wszystkich i robią co chcą... Piorą kasę i później zwijają interes. :whistling: I nikt im nic nie zrobi a ludzie na lodzie! :rant::disgust:

Bo to polska właśnie :facepalm:

Polska czy nie Polska wszędzie są uszuści i krętacze, którzy robia kasę na przekrętach... :cool:
Opublikowano
:hi: czołem

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Spiżdżam na chatę. :hi: I kolejny przewoźnik do lamusa! OLT Bankrut! Qrrwa!!! 180 pasażerów dziś miało odlecieć do Egiptu... :whistling: Do zoba na spociszonie albo wcześniej. :wink4:

znajomy lotnik mówił ,że to była pralnia brudnych pieniędzy.

Gość potrzebował tylko na jakiś czas gdzieś przepuścić kasę.

I mówił to jak ta firma wchodziła na rynek :whistling:

prócz tego jeszcze jedna spółka jest w posiadaniu tego właściciela a mianowice Amber Gold ale to juz inna bajka hhehe

Mają wyebane na wszystkich i robią co chcą... Piorą kasę i później zwijają interes. :whistling: I nikt im nic nie zrobi a ludzie na lodzie! :rant::disgust:

Bo to polska właśnie :facepalm:

Polska czy nie Polska wszędzie są uszuści i krętacze, którzy robia kasę na przekrętach... :cool:

Dokładnie, sprawnie przeprowadzone bankructwo jest kluczem do fortuny prawie na całym Świecie. Wszyscy to wiedzą i nikt nie robi nic. Najważniejsze, żeby przed ogłoszeniem upadłości udało się wypłacić premie "najwazniejszym" w firmie:thumbdown:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Opublikowano

Dzieki za spota ja dzis na nocke niestety:facepalm:

Opublikowano

dzięki za spotowegto grila PS. Diman, zaostawiliście w naszym wózku chrupki.... znowu jesteśmy do przodu :decayed:

Opublikowano

dzięki za grilla, pychota :wink:

Opublikowano

dzięki za spota i grilla :)

teraz praca..

przynajmniej nie będę głodna.. :P

Opublikowano

Dzięki za Spota no i grylsona

Opublikowano

podziękowania za miłe przyjęcie i grilla :hi:

P.S. Stasiu smacznego :naughty:

Opublikowano

ja dziś tylko na chwilę byłem bo śmigałem z chłopakami na moto, spotkaliśmy bandę co kolesie śmigali :kox: jak w Moto GP :shock3: na zjazdach na A4 się wyprzedzali na leżąco :shock3:

Opublikowano
ja dziś tylko na chwilę byłem bo śmigałem z chłopakami na moto, spotkaliśmy bandę co kolesie śmigali :kox: jak w Moto GP :shock3: na zjazdach na A4 się wyprzedzali na leżąco :shock3:

to chyba Ci twoi kolesie mnie wyprzedzali jak pomykałem na A4 do chaty, chyba z 250 km/h mieli lekko :kox:

Opublikowano
ja dziś tylko na chwilę byłem bo śmigałem z chłopakami na moto, spotkaliśmy bandę co kolesie śmigali :kox: jak w Moto GP :shock3: na zjazdach na A4 się wyprzedzali na leżąco :shock3:

miszka dwa sezony i tez tak bedziesz zapier....:grin:

Opublikowano

Ja również dziekuje za dziecio-spota :grin:

...i do następnego! :kox:

Opublikowano

Świeżaki dziękują za spota :decayed:

Miszka, jak w końcu zaczniesz kłaść ten motor to po pewnym czasie też tak będziesz śmigał :grin:

Opublikowano
Świeżaki dziękują za spota :decayed:

Miszka, jak w końcu zaczniesz kłaść ten motor to po pewnym czasie też tak będziesz śmigał :grin:

co tak długo wracaliście? był jakiś postój po drodze? :naughty::przebiegly:

Opublikowano
Świeżaki dziękują za spota :decayed:

Miszka, jak w końcu zaczniesz kłaść ten motor to po pewnym czasie też tak będziesz śmigał :grin:

co tak długo wracaliście? był jakiś postój po drodze? :naughty::przebiegly:

Nie :thumbdown::decayed:

Po prostu musieliśmy nadjechać do Chorzowa

Opublikowano

Dzięx za spota. :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.