Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy przywozi do jedzonka co chce :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Każdy przywozi do jedzonka co chce :)

Masz to nawet na spisie:

Keżor przywozi do jedzenia Marte

Gracjan Tate

Krolu Anie

itd itp :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Każdy przywozi do jedzonka co chce :)

Masz to nawet na spisie:

Keżor przywozi do jedzenia Marte

Gracjan Tate

Krolu Anie

itd itp :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano
:good: Postaram się być, z dzieciakami :kox:
Opublikowano

Z miłą chęcią ale w podanym terminie będe w chorwacji na wakacjach :hi::good:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 14:54_________________________________________________A szkoda :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Z miłą chęcią ale w podanym terminie będe w chorwacji na wakacjach :hi::good:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 14:54_________________________________________________A szkoda :wallbash:

oj Ada , Chorwacja nie zając :wink4:

ale na poważnie, to ciesze sie że chociaż odpisałaś w temacie :) napewno będzie jeszcze okazja sie poznać. także jedź i baw sie dobrze :good:

:good: Postaram się być, z dzieciakami :kox:

to extra :> co to za dzieciaki ? mam przygotować kocyki , grzechotki , czy jakieś playboy'e żeby sie nie nudziły :polew:
Opublikowano

keżor i jak z tym miejscem ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

keżor i jak z tym miejscem ?? :gwizdanie:

a jesteś na liście ? :chytry:
Opublikowano

no i jest GRUBO :hi:

Opublikowano

szefie a moga na spociku zamontowac hidy znaczy sie bedziesz nadzorowac robota no i ten vag na lapka mojego z vistulom :naughty:

Opublikowano

Panie majster, jak pan chce to może pan do mnie przyjechać i razem zamontujemy tego HIDa :)

Opublikowano
  • Autor

szefie a moga na spociku zamontowac hidy znaczy sie bedziesz nadzorowac robota no i ten vag na lapka mojego z vistulom :naughty:

to jutro , albo w piątek na zwykłych spotach można zrobić :wink4:
Opublikowano

Siemanko to ja sie melduje też + justyna

Opublikowano

szefie a moga na spociku zamontowac hidy znaczy sie bedziesz nadzorowac robota no i ten vag na lapka mojego z vistulom :naughty:

to jutro , albo w piątek na zwykłych spotach można zrobić :wink4:

zróbmy to JUTROOOOOOOOO :kox:

Opublikowano

szkoda - ja w piatek jade na 2 tyg do Chorwacji i nie bede :(

Opublikowano

widze dużo osób z rudy i zabrza to może sie spikniemy gdzieś i pojedziemy razem?:) ja z Tarnowskich będe jechał ;) a od was spokojnie na DTŚ można wskoczyć ;)

Opublikowano

Witam :)

Postaram się wpaść na chwilę, choć terminarz na sobotę bardzo napięty...

pzdr[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 20:37_________________________________________________Aha

Stanley+ Basia ;)

Opublikowano

widze dużo osób z rudy i zabrza to może sie spikniemy gdzieś i pojedziemy razem?:) ja z Tarnowskich będe jechał ;) a od was spokojnie na DTŚ można wskoczyć ;)

jak najbardziej jestem za , to może gdzieś w zabrzu na granicy z rudą ?? -> może na MCdonald ciut za/przed zjazdem na DTS ?

Opublikowano

Ja jeszcze nie wiem o której pojadę także ja odpadam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.