Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

za 900 Ci nie sprzeda, bo on chce 750 :decayed:

za 900 to dorzuce jeszcze kołpaki 15ki :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kołpaki 15ki

oj, gdybys mial 13-tki to biore od razu

Opublikowano
kołpaki 15ki

oj, gdybys mial 13-tki to biore od razu

keżor ja mam 13 - tki z punciaka dasz turbinę i możesz sprzedać a-rkowi grill za 900 zł

Opublikowano

Krolu ja mam ori grill z mojego A4, mogę sprzedać trochę taniej niż ci "koledzy" :gwizdanie: :>

Opublikowano

Wszelkie oferty proszę kierować do mnie - Krolu ( od pośrednika zawsze lepiej :decayed: ) a ja jak zawsze nic na tym nie będę miał :polew:

Opublikowano

Wszyscy chcą mi grilla sprzedać...

Miron ja może kupie ten twój ??? :cool1:

Opublikowano

Wszyscy chcą mi grilla sprzedać...

Miron ja może kupie ten twój ??? :cool1:

wiesz jak jest.....z B7 poniżej 1200zł nie schodzą :naughty:

Opublikowano

Krolu wahałeś się i wahałes i przepadlo...chłopaki ja biore oba te grile, od Wolfa i od Mirona, mam sporo miejsca z przodu i przestrzeni do gleby(przeciez mam Allroad) wiec swobodnie zmieszczą się oba do mojej, przykro mi Krolu ale takie decyzje nalezy podejmować szybko, tosz to okazje były,

ps adres do przesylki na PW panowie :polew:

Opublikowano

No widzisz krolu i przepadło ale nic sie nie martw mam jeszcze grill z golfa II <lekko połamany> i sportowa kierownice moze byc do twojego "bolidu"

Opublikowano

No widzisz krolu i przepadło ale nic sie nie martw mam jeszcze grill z golfa II <lekko połamany> i sportowa kierownice moze byc do twojego "bolidu"

Odpada.... jak już to tylko kołpaki ze spinerami... :decayed:

auuuuuuuuuuuuuuuuuuu :kox:

Opublikowano

Krolu a Ty co tak skaczesz z pisaniem ( z Gliwickich na Katowickie ) i tak w koło :decayed:

Opublikowano

bo lubię i tych z Katowic i tych z Gliwic :decayed:

Poza tym będę regularnie na spoty do Katowic jeździć...

Opublikowano

bo lubię i tych z Katowic i tych z Gliwic :decayed:

Bo jakby inaczej napisał to by nie mógł jeździć tu i tu :przebiegly:

Opublikowano

bo lubię i tych z Katowic i tych z Gliwic :decayed:

Bo jakby inaczej napisał to by nie mógł jeździć tu i tu :przebiegly:

ALe nie powiedziałem, że tych z Gliwic lubię wszytskich - Guru :naughty:

Opublikowano

bo lubię i tych z Katowic i tych z Gliwic :decayed:

Bo jakby inaczej napisał to by nie mógł jeździć tu i tu :przebiegly:

ALe nie powiedziałem, że tych z Gliwic lubię wszytskich - Guru :naughty:

Ojjjj to się Mironowi nie spodoba że go nie lubisz :decayed:

Opublikowano

bo lubię i tych z Katowic i tych z Gliwic :decayed:

Bo jakby inaczej napisał to by nie mógł jeździć tu i tu :przebiegly:

ALe nie powiedziałem, że tych z Gliwic lubię wszytskich - Guru :naughty:

Ojjjj to się Mironowi nie spodoba że go nie lubisz :decayed:

ale z tego co wiem to Miron ostatnimi czasy pojawia się na spotach w Katowicach więc raczej Go to nie dotyczy :rolleyes::tongue4:

Opublikowano

Krolu z kołpakow to mam tylko takie małe ale pasuja od 13 do 19 takze mozesz brac w ciemno :D

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu :kox:

Opublikowano

Krolu z kołpakow to mam tylko takie małe ale pasuja od 13 do 19 takze mozesz brac w ciemno :D

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

w tych postach jeszcze tylko brakuje odpowiedniego pisma :) JuSh , nO WeeeJźŚ PrZesTaŃ :polew:

ale fajnie ShE w OgOOlE cOś PiSheCiE :decayed:

PS. fajnie było wczoraj na ściganiu :) motory szalały na jedny kole , uciekały przed policją , przyjechało CL 63 AMG i Ferrari F430 jak dobrze pamiętam :wink4: ogólnie śmiesznie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.